Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Pisac tez moglbys się nauczyc ;) Zreszta HDTune ma tam guzik do robienia zrzutów ekranu i działa on nawet pod mini xp ;)

Zrob test w benchmarku i w error scan. Wrzuc wyniki. Żeby można było zobaczyc w pełni w jakim stanie jest dysk.
  • Odpowiedz
@Pipot: Ale nie jest podpięty do sieci, więc teraz będę specjalnie podpinał pendrive aby zrzucić zrzut i przenieść na inny komputer. Coraz więcej speców z elektrody tutaj widzę.

Co do pisania, to nie ja nie używam polskich znaków.
  • Odpowiedz
Ale nie jest podpięty do sieci, więc teraz będę specjalnie podpinał pendrive aby zrzucić zrzut i przenieść na inny komputer.


@ElCidX: Ale podpinac aparat do kompa i zgrywac zdjecie to juz ci sie chce? ;)

Mniejsza o to, porób te inne testy. Na razie widać że mial relekowane sektory. Troche niedobrze, ale nie ma jeszcze tragedii.
  • Odpowiedz
@Pipot: No nie wiem, ale jest aplikacja wykop na androida, zobacz z czego został dodany wpis.

Przy benchamarku Read Error, na error scan tu i ówdzie błędy.
  • Odpowiedz
No nie wiem, ale jest aplikacja wykop na androida, zobacz z czego został dodany wpis.


@ElCidX: Fakt, zwracam honor.

Przy benchamarku Read Error, na error scan tu i ówdzie błędy.


To juz gorzej.

Lepiej bedzie jak dasz jednak te screeny, bierzesz zakladke error scan i zaczynasz skanowac (tylko to ma być zwykłe skanowanie czyli opcja Quick Scan ma być ODZNACZONA) i pokazujesz co wyszło. To samo przy benchmarku.

Ale jak jest
  • Odpowiedz
@Pipot: Laptop padł, ale nie mój więc luz :) Ludzie naucza się robić backup :D

Przez total comander czy inne wcale nie ma danych na dysku, error scan pierwsze pole zielone dalej lecą czerwone :) Na quick lepiej to wyglądało.

Ogólnie to chciał bym ocalić z niego jakies pliki jak by dało radę, ale chyba to się nie uda.
  • Odpowiedz
error scan pierwsze pole zielone dalej lecą czerwone :)


@ElCidX: No to ten dysk może teraz posluzyc co najwyzej jako przycisk do papieru ;) Kupuj nowy i tyle.
  • Odpowiedz