Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie stronę główną zoba.to i jedyne skojarzenie jakie budzi większa część zawartości z ostatnich dni to ściek. Nie wiem co #michau miał na myśli, ale wyszło jak zwykle, czyli kupa spamu, floodu i pozycjonerskie zaplecze.

Mało tego obrażani są tam użytkownicy wykopu i mikrobloga a ich niki są pozycjonowane w google na określenia pedofil, gówno i inne ciekawe epitety. Sprawa dotyczy chociażby @PyraPrzeznaczenia, @Aleksander_Newski, @kasiknocheinmal, @akrolina, @anonim1133, @HorribileDictu, @wielooczek i tak dalej, np tu http://zoba.to/u/marzena_kuc_1/

To tylko pierwsze z brzegu parę "drobiazgów", co jeszcze się tam kryje, czy zoba.to już kompletnie upadł a może przekształca się w portal warez ? Nie muszę nic więcej dodawać, wystarczy tam zajrzeć.

#wykop #zobato #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 17
@lisu1989: Ale Ty wiesz, że zoba.to został założony przez wykop ? Po prostu trochę smutno to wygląda, jakby administracja o tej stronie zapomniała i portal zapuścił się spamem i takim syfem jak wkleiłem powyżej Przypomina to stare niemoderowane forum, na którym pełno wpisów o viagrze, wiesz o co mi chodzi ? :)