Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w poradni ortopedycznej, obojczyk już się zrósł, więc Pan doktor stwierdził że jestem już zdrowy 0,o

Ale namówiłem go by jeszcze dał mi l4 do 12 listopada bo akurat wtedy kończy się 182 zwolnienia.

Dostałem również skierowanie na oddział ortopedii na usunięcie druta z barku.

I teraz jest sprawa, bo pełnej sprawności nie odzyskałem, a odzyskiwanie jej będzie możliwe dopiero po wyjęciu druta na które umówię się jutro, ale wątpię aby jakoś szybko to poszło.

Chciałem sobie załatwić świadczenie rehabilitacyjne ale z racji tego, że już zakończyłem przygodę z tą przychodznią trzeba wymyślić coś innego.

Myślałem, czy by się nie udać do innej poradni, i tam dostać od lekarza zaświadczenie o stanie zdrowia. Abym mógł złożyć papiery o świadczenie. Co o tym myślicie? @karmelkowa ?

#gorzkiezale #ortopedia #obojczyk #lekarz #sluzbazdrowia #nfz #zus
  • 6
@ElCidX: teraz MUSIsz isc do poradni i skerowac 2x cala kartoteke leczenia!! w dniu kiedy twoj lekarz przyjmuje wbij sie na "krzywy ryj" (ja czekalam do ostatniego pacjenta -i wchodzilam z szerokim usmiechem - dla zmeczonego lekarza usmiech wywoluje szok). Wejdz z przygotowanymi i wypisanymi odpowiednimi formularzami - zeby tylko je podpisal i przybil pieczatke. W tym samym dniu -jedz do glownego zusu (wazne zeby do glownego zusu- bo mniejsze jednostki
@ElCidX: teraz czas gra na twoja niekorzysc, teoretycznie oni maja 6 tyg na ropzatrzenie dokumentow i wezwanie cie na komisje. zazwyczaj po mc od daty dostarczenia do glownej jednostki zus masz komisje a kolejne 3 tyg trwa zanim sie uprawomocni decyzja. jak dobrze sie zepniesz to zdazysz.
@ElCidX: szczerze to ciezko, zus mi cofnal l4 bo od innego lekarza chirurga ze szpitala ortoped byla pieczatka o.0 bo wtedy akurat tego mojego nie bylo, gdy mialam wizyte o.0 musialam pisac pisma, faksowac i odwolywac sie, zeby laskawie po 2 mc zminili zdanie....