Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: byłem ostatnio na weselu, wszyscy tradycyjnie ubrani z nadzieją że wieczorem będzie chłodniej xD jak świnie spocone . A ja w spodniach za kolano, espadrylach i koszuli cejrowskiego xD patrzyli się ludzie i coś gadali pod nosem ale w dupie mam ludzi. A ta z programu chyba by dostała wścieklizny jakby mnie zobaczyła xD
  • Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak ja bym chciał jakieś sutanny, czy inne rodzaje sukni nosić zamiast spodni.


@maslan63: Kilt polecam. Można chodzić bez majtasków, co jest zajebiste. Jak pojadę do Szkocji, to sobie zamówię taki zajebisty kilt.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: no całe szczęście, że wyrosłem z długich spodni i koszul, tera na starość tylko etniesy, hoodiesy i shortsy. I widzę, że to dobra decyzja, bo ubierając się zbyt elegancko wysyłałbym sygnały w kierunku nie takiego typu kobiet, jaki mnie interesuje xD
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: są standardy modowe. Mogą się zmieniać, ale na razie jeszcze trwają. A wy wykopki ubierajcie się w co chcecie. I tak najważniejszy jest wygląd fizyczny, bo ładnemu we wszystkim jest ładnie i obojętnie co założy.
  • Odpowiedz