Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: dokładnie. Przyznam że wolę chodzić w krótkich spodenkach, takich luźnych jak do gry w kosza ale nigdy nie mógłbym przyjść w nich do pracy. I to nie ze względu na współpracowników, bo pewnie im by to nie przeszkadzało tylko z własnego poczucia estetyki.
  • Odpowiedz
Jest praktyczny powód, dla którego mężczyzna powinien ściągać nakrycie głowy w kościele?


@kezioezio: Przeszkadza innym. Ktoś za gościem chce też zobaczyć księdza a nic nie widzi, a jeszcze ten z przodu może tym kapeluszem szturchać innych(nawet nieumyślnie).
PS Jestem jednak świadom, że to pewnie nie te praktyczne względy o tym zadecydowały
  • Odpowiedz
@oakduck co ty #!$%@? XD to chyba jakiś #!$%@? goguś, jak jest w #!$%@? gorąco to nie będę chodził w długich spodniach, tylko w dresowych krótkich ew jeansowych.
  • Odpowiedz
Macie chodzić TYLKO w długich spodniach, żeby nie urazić pani Ireny, nawet jak idziecie na miasto ze znajomymi xDDD


@DoloremIpsum: Ty masz chyba coś z głową, jeśli nie potrafisz odróżnić ubioru eleganckiego od luźnego wyjścia na piwo. A z tym "urazić pani Ireny" to już odpłynęłaś totalnie.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Tak mi sie w zyciu ulozylo, ze mieszkam na pewnej gorze, a robote mam w dole. W niecce. No a z racji faktu, ze naszego pojazdu bardziej potrzebuje zona, ja poginam do i z pracy na moich konczynach tylnych. I tak jakos wyszlo, ze przyszly te upaly, a ja, wspinajac sie w dlugich gaciach totalnie sie zmeczylem dodatkowo spociwszy nogi. No a u mnie w robocie wszyscy w dlugich. Ale
  • Odpowiedz
ale do lba by mi nie przyszlo isc do firmy czy jechac do klienta w shortach xDDDD jak moge zalozyc lniane spodnie i miec wywalone wygladajac dobrze


@Sweet_acc_pr0sa: Skoro kobieta może nosić spódniczkę w lato i być uważana za elegancką to dlaczego facet nie może nosić krótkich spodni?

Nie muszą to być przecież spodenki dresowe czy na siłownie, ale jest wiele eleganckich modeli.

Zamiast walczyć z wciskaniem w przestarzałe normy to
  • Odpowiedz
  • 2
@sowiq to chyba Ty masz skoro nie potrafisz przeczytać tego co jest napisane

"- Nie wypada, żeby dorosły mężczyzna czy nawet młodzieniec, chodził po ulicy w mieście w krótkich spodenkach. Jest to foux pas. W tej chwili panowie narzekają na gorąco i pozwalają sobie na krótkie spodenki. Tak, jakby ich charaktery nagle się osłabiły, bo nie są w stanie dla przyzwoitego wyglądu wytrzymać temperatur."
  • Odpowiedz
@Masterczulki

a ja chodzę jak mi wygodnie i mam #!$%@?. Polecam ten styl życia.


Nie no bez przesady przecież nie będę chodził po mieście między ludźmi nago, tak jak to robie w domu
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa
Spacer po gorach to jest sport i tutaj ubior sportowy jest jak najbardziej wskazany.

Pewnie tutaj chodzi o ubior np. w pracy.
Wowczas krotkie portki sa slabe( nie dotyczy pracy fizycznej np. na dworze),ale juz na plazy- nie.
Jak jestes sam w domu czy np. pielegnujesz ogrod to tutaj chodzisz tak,zeby bylo Tobie wygodnie
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: @Sweet_acc_pr0sa: a mnie zawsze ta wasza elegancja bawi, bo o ile tez szortów do klienta bym nie załozył to większość tych elegantów nie kuma w ogóle skąd ta elegancja się bierze. Garnitur pochodzi z wysp brytyjskich gdzie cały rok jest 5-20stopni więc sobie tak mogą chodzić. Skopiowała to reszta świata kompletnie bez myślenia, że to się nie nadaje do upałów i potem wymyślają #!$%@? w rodzaju cieniutkich długich spodni
JimNH777 - @DoloremIpsum: @Sweetaccpr0sa: a mnie zawsze ta wasza elegancja bawi, bo o...

źródło: comment_1624548523s2wmvpetizZTkHD5BABUhZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
skoro nie potrafisz przeczytać tego co jest napisane


@DoloremIpsum: a gdzie ja mam to niby przeczytać, skoro wkleiłaś screenshot 2-zdaniowego nagłówka? Miałem sobie sam wymyślić kontekst, czy jak?
  • Odpowiedz