Wpis z mikrobloga

Trochę racji ma. Słabość charakteru to rzecz powszechna w dobie liberalizmu. W końcu człowieka może wszystko, bo nie robi przecież nic złego... Powierzchowne to. Po to się narzuca formy żeby ludzie mogli być szlachetniejszą wersją siebie. Ludzie tracą tylko na tym nie dostrzegając nawet jak bardzo. Nijakość wpełzła i się zadomowiła już na dobre.


@Katsukyun: matko bosko, co to za natchniony belkot?

Powierzchowne to. Po to się narzuca formy żeby ludzie
  • Odpowiedz
Zauważyłem, że największą wagę do ubrania przywiązują ci, dla których to próba jakiejś nobilitacji lub staranie się o przypodobanie. W sumie to jedna z najtańszych możliwości wyróżnienia się z tłumu.

Po latach doszedłem do tego, że mam w dupie co powiedzą inni - w upały do biura przychodzę w bawełnianych krótkich spodenkach i koszulce. Póki strój jest czysty i w miarę estetyczny to nie ma się do czego przyczepić. Nie rozumiem polityki
  • Odpowiedz
@oakduck: Przecież w tych białych spodniach też sie ugotujesz jak Ci #!$%@? 40-50 stopni C na zewnątrz bez skrawka cienia. Normalny człowiek w tak poteznym upale nie wychodzi z domu, bo udaru możesz dostać i o tym wiedza nawet murzyni w afryce. Oni tez w takim upale nie wychodza ze swojej chatki. Chyba, ze musza. Ta baba z TVN #!$%@? jak potluczona. Wielce znawczyni mody meskiej, ktora bedzie mi #!$%@?, ze
  • Odpowiedz
Jeżdżę w lato na spotkania z klientami w stroju, jak mniej więcej pan na zdjęciu po lewej i nikt nic mi nigdy nie powiedział.


@hvgbbbjbvkjhgtkkkkkkkkkk: Bo żaden szanujący się człowiek nie #!$%@? się do czegoś takiego. Poza tym, polactwo które spuszcza się nad ubiorem nie jeździ na spotkania z klientami tylko #!$%@? beznadziejnej robocie która z jakiegoś powodu wydaje im się prestiżowa, przez co wyżej srają niż dupę mają. Wystarczy wyjechać
  • Odpowiedz
gdybys tak przyjechal negocjowac do mojej firmy to po pierwsze bym cie wysmial a po drugie wyprosil z siedziby xD parodia jeszcze nos klauna zaloz


@Fighter_forGlory: Najpierw musiałbyś mieć firmę z którą ktokolwiek chciałby negocjować.
  • Odpowiedz