Wpis z mikrobloga

Ale wam teraz zapodam #logikarozowychpaskow

Gadam ze znajomą z pracy. Mówiłem jej, że działałem kilka msc temu na #tinder , że byłem teraz na szybkich randkach. Wywiązał się między nami taki dialog:
(O)na: po co ci te apki randkowe i speed datingi? Nie możesz poznać kogoś NORMALNIE?
(J)a: na imprezy dyskoteki nie chodzę. Jak czasem jakiś znajomy zaprosi mnie na domówkę to tam ze wszystkimi znamy się jak łyse konie.
O: to nie trzeba chodzić na dyskoteki, można poznać kogoś na mieście
J: Nie mam takich skilli i chęci, aby zagadywać do obcych bab na mieście, a żyjemy w takiej kulturze, że to faceci podrywają, zagadują, a dziewczyny się zgadzają bądź nie.
O: nie trzeba zagadywać obcych dziewczyn na mieście, można poznać kogoś NATURALNIE, bez wymuszania.
J: A jak poznałaś swojego obecnego faceta?


#zwiazki #podrywajzwykopem
  • 81
  • Odpowiedz
  • 650
@rales: jasne że można naturalnie. Idziesz sobie chodnikiem, mijasz laskę 10/10, ona patrzy na Ciebie, Ty na nią i nagle wpadacie sobie w ramiona i zaczynacie się całować.

Każdy tak poznaje dziewczyny na mieście, nie?
  • Odpowiedz
@rales Twoja znajoma chyba nie jest za mądra XD jestem baba a bardziej Cię rozumiem. Swoją drogą na speed dating ciężko kogoś poznać bo najbardziej się zapamiętuje pierwsza osobę z którą się gada, osobę z przerwy i ostatnią. Poza tym często na speed dating grupy wiekowe są źle skonstruowane. Nie wiem jak to wpływa na mężczyzn ale jak sama na takie coś chodziłam to grupy wiekowe były 18-27 i 28-37 dla kobiet
  • Odpowiedz
Rozmawianie z kobietami o randkowaniu jako facet jest bez sensu odc 2137.


@CloudSpanner: a @rales tego nie robił na każym spotkaniu z tindera xD? z tego co pamietam

jasne że można naturalnie. Idziesz sobie chodnikiem, mijasz laskę 10/10, ona patrzy na Ciebie, Ty na nią i nagle wpadacie sobie w ramiona i zaczynacie się całować.


Każdy tak poznaje dziewczyny na mieście, nie?


@macan: widziałem kiedyś takiego tiktoka, laska opowiadała, że
  • Odpowiedz
@greenbong: zagadywanie do obcych osob jest creepy. Spierdoksem nie jestem a do laski przez 32 lata poza tinderem nigdy nie zagadalem. Potem wielkie zdziwienie ze laski Was splawiaja na zywo xD
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: one nawet często w swojej arogancji nie są w stanie zauważyć, że z drugiej strony to wygląda zupełnie inaczej.
Wyzywają od "facecików", a same w wieku 18-30 nie musząc robić kompletnie nic, żeby jakiegoś przeciętnego faceta mieć.
Atencja zaczyna spadać po 30stce ale i tak zawsze kogoś znajdą.(Jeśli gdzieś wychodzą)
  • Odpowiedz
@rales: Jak byłem parę razy u psycholozki, to powiedziała, że dobrze zrobiłem szukając loszki na apkach i ludzie bez social skilli właśnie tak powinni robić. Ofc trzeba odsiać jakieś 99% pustaków.
  • Odpowiedz
jasne że można naturalnie. Idziesz sobie chodnikiem, mijasz laskę 10/10, ona patrzy na Ciebie, Ty na nią i nagle wpadacie sobie w ramiona i zaczynacie się całować.


@macan: Raczej: Idziesz sobie chodnikiem, mijasz laskę 10/10, ona patrzy na Ciebie z obrzydzeniem, koniec historii.
  • Odpowiedz
no i dała ci zajebisty tip, tylko jesteś spierdoksem i boisz się zagadać do obcych osób


@greenbong: jaki jest sens zagadywać do obcej osoby jak możesz zainstalować tindera lub badoo i tam masz wypisane podstawowe dane na temat osoby i dostajesz wstępną walidacje oboje przesuniecie się w prawo = podobacie się sobie. Przy czym przy zagadywaniu obcych kobiet masz jakieś 20% szans że ona w ogóle nie ma chłopaka XD to
  • Odpowiedz
@Pasterz30 zagadywanie do obcych osob jest creepy jak sie jest psycholem z jakimis zaburzeniami. normalni ludzi gadaja ze soba i wchodza w interakcje w przeroznych miejscach. zreszta na #!$%@? ja to pisze jakiemus przegrywowo, ehh
  • Odpowiedz
albo jesteś amator, albo romantyk


@lexico: jak się przesuwa w prawo jakieś instagramowe julki to tak jest. Oczwiście można trafić na jakąś ancymonke, ale to jak jesteś przystojny i zagadasz jakąś laskę na żywo która ma #!$%@? chłopa to też może pójść na dwa fronty. Na aplikacjach siedzą normalni ludzie i zachowują się tak samo na apkach jak i na żywo.
  • Odpowiedz