Wpis z mikrobloga

Ale wam teraz zapodam #logikarozowychpaskow

Gadam ze znajomą z pracy. Mówiłem jej, że działałem kilka msc temu na #tinder , że byłem teraz na szybkich randkach. Wywiązał się między nami taki dialog:
(O)na: po co ci te apki randkowe i speed datingi? Nie możesz poznać kogoś NORMALNIE?
(J)a: na imprezy dyskoteki nie chodzę. Jak czasem jakiś znajomy zaprosi mnie na domówkę to tam ze wszystkimi znamy się jak łyse konie.
O: to nie trzeba chodzić na dyskoteki, można poznać kogoś na mieście
J: Nie mam takich skilli i chęci, aby zagadywać do obcych bab na mieście, a żyjemy w takiej kulturze, że to faceci podrywają, zagadują, a dziewczyny się zgadzają bądź nie.
O: nie trzeba zagadywać obcych dziewczyn na mieście, można poznać kogoś NATURALNIE, bez wymuszania.
J: A jak poznałaś swojego obecnego faceta?


#zwiazki #podrywajzwykopem
  • 81
  • Odpowiedz
@m0rgi nie wiem czy jestem reprezentatywna by opisywać jak to wygląda ze starymi Januszami bo mnie nigdy nie kręciło by mężczyzna był starszy. Zawsze stawiałam na partnerstwo i że starszymi facetami +5 lat to widać że im ciężko wręcz nie traktować kobiety jak maskotki/młódki do chwalenia się przed kolegami czy po prostu przyjmują postawę opiekuńczą że bardziej tatę z funkcją seksu przypominają niż partnera. Często to po kilku randkach widać było, a
  • Odpowiedz