Wpis z mikrobloga

siema mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wiadomo "sposobów" na schudniecie jest dużo. Wiadomo, że wszystko nie licząc cudów, sprowadza się do tego, aby jeść mniej kalorii, niż potrzebujemy.

Deficyt kaloryczny = chudnięcie. Można brać pod uwagę rzeczy takie jak: efekt termiczny pożywienia, sytość, dużo białka, błonnik itp. Ale ogólnie jak to sprowadzimy do prostej sytuacji: przeciętny facet, z przeciętną aktywnością fizyczną z przeciętnym genem jedząc 1500 kcal dziennie schudnie.

Teraz powstaje pytanie z WASZEGO DOŚWIADCZENIA/PODOPIECZNYCH co przyniosło najlepsze rezultaty, że ludziom udało się schudnąć? Co mam na myśli, która z "metod" ma największe szanse na sukces? Nie mam na myśli -10 kg w w tygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko zwykłe "odchudzanie"

Zwykłe liczenie kalorii z dbaniem, żeby jeść dużo białeczka, czyste nieprzetworzone produkty

Okienka żywieniowe, ktoś zjadał sobie fast foody, ale jadł raz dziennie 2000 kcal, dobił skyrem białko i chudł

Zmiana sposobu żywienia: keto, wegan, low carb, low fat itp

Zwiększenie aktywności fizycznej i jedzenie na oko

Picie naparów z morwy białej, suple blokujące apetyty, kofeina w dużych ilościach i uczucie głodu się zmniejsza

Co przynosi najlepsze rezultaty z waszego doświadczenia? A może mix: liczenie kalorii na oko + dużo kawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pozdrówki :)

#trening #silownia
#rowerowetrojmiasto
#mikrokoksy
#dieta
#bieganie
#cwiczenia
#sport
#zdrowie
#motywacja #odchudzanie #dieta
#chudnijzwykopem
#silownia
#redukcja
#mikrokoksy
#zdrowie
#bieganie
#zaklad
#rower
#gotujzwykopem
#pytanie
Zimny-jak-lod - siema mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wiadomo "sposobów" na schudniecie jest ...

źródło: hamad-mian-transformation-6436c64789f8f

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: Chudnięcie na tym co się wcześniej jadło, ale w mniejszych porcjach, znacznie bardziej skuteczne niż zmiana diety o 180 stopni i po udanym procesie odchudzania powrót do starych nawyków, a w ciągu 3 lat do starej wagi..
  • Odpowiedz
  • 0
@Djuk94 to pierwszy raz jak w życiu schudłem więcej niż 3 kilo, więc nie wiem jak to się potoczy, wszystko jest mozliwe, nawet hdeck godzilla. Aktualnie waga stoi relatywnie w miejscu.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: 1szy gamechanger pic wiecej wody, bo czasem nie piłem w ogole
2gi nie bylem swiadomy ile kcal maja slodycze, wczoraj np w szoku bylem, ze jakis mały batonik inder bueono ma ponad 100kcal XD
potem zauwazylem, że nie ma co jesc tyle chleba
ostatni gamechanger to jedzenie owsianki, nie dodaje nic do niej, ale wiem, że mozna ją fajnie urozmaicic
  • Odpowiedz
U moich klietnów zazwyczaj mordercze treningi 3-4 w tygodniu plus edukacja żywieniowa

Pierwsze miesiące liczą kalorie, bo uczą sie co ile ma i trzymają makro

Później już większość jedzie bez tego, na masie żre zdrowo pod korek, na redukcji tak aby być mocno głodnym

Liczy się tylko psycha i trzymanie tego głodu, a człowiek potrafi naprawdę dużo wytrzymać


@Kasahara: jak przestaja liczyc? Jedza to samo i pamietaja to ma tyle kcal,
  • Odpowiedz