•  

  Czy ktoś ogląda mecz P$G - Real Madryt przez Horizon.tv? Tylko u mnie dźwięk komentatorów przesteruje (klika)? Pisałem do tych dziadów z UPC kiedyś przy identycznym problemie, to odpisali, że niby wszystko było ok. Nie mam teraz okazji porównać z sygnałem z dekodera na TV.
  #pytanie #mecz #telewizja #upc #horizontv

 •  

  Mirki, pijcie ze mną kompot (ale nie za dużo cukru), bo jest co świętować.

  20 stycznia 2019 - 117,6 kg
  9 września 2019 - 84,6 kg (。◕‿‿◕。)

  Udało osiągnąć mi się dzisiaj przedostatni kamień milowy w procesie odchudzania - zjechanie poniżej 85 kg! Ostatnim kamieniem jest już osiągnięcie finalnego celu, czyli 83,6 kg, co będzie równoznaczne z osiągnięciem normalnej wagi według BMI.

  Przez te niecałe 8 miesięcy udało się odmłodzić o jakieś 16 lat metabolicznych, zrzucić blisko 20 kg masy tłuszczowej i osiągnąć wagi jakiej chyba nigdy nie miałem po skończeniu procesu dojrzewania.

  Zajebiste jest to, że cały ten sukces udało się osiągnąć w zasadzie samą dietą i teraz już w konsekwencji zmianą nawyków żywieniowych. Trafiłem w trakcie na sztos dietetyczkę i teraz gdy już stawy nie są tak odciążone, wkręciłem się w bieganie. (w minionym tygodniu pierwszy raz udało mi się 3 razy biegać powyżej 6 km)

  inb4 jak mogłeś się tak zapuścić - no niestety kurwa mogłem, bo pomimo dodatkowych kilogramów miałem ego i pewność siebie na bardzo wysokim poziomie, kontakty z różowymi się elegancko układały, i nie potrafiłem znaleźć realnej motywacji. W sumie do tej pory nie wiem co spowodowało to, że zacząłem ten cały proces. Ot, pewnego dnia po imprezie na kacu madre mi przypomniała, że obiecałem jej spróbować razem z nią we dwójkę dietę, a potem jakoś się wkręciłem w widok uciekających kilogramów.

  Zazdroszczę tylko mojemu różowemu, który teraz może sobie po ponad 2 latach związku siedzieć dumna i myśleć jak to zajebistej inwestycji nie zrobiła XD

  pokaż spoiler Tak wiem, koszula ma niedopięty rękaw.


  #pokazmorde #dieta #chwalesie #odchudzanie
  pokaż całość

  źródło: narkotykiczyniacuda.jpg

  •  

   @splndid: Miałeś jakąkolwiek aktywność fizyczną? Ja na redukcji na samej diecie bez siłowni+cardio zaraz po i zwiększaniu intensywności co tydzień-dwa nie mogłem ruszyć wagi nawet o 0.5kg. Wyniki badania krwi były ok. Dieta dopięta, a pod koniec redukcji i tak było ciężko o zrzucenie czegokolwiek. W sumie z ćwiczeniami schudłem z 90 do 76 (już nie o cyfry chodzi, ale zostało jeszcze fatu na tyle, że były nieestetyczne "boczki" na biodrach i trochę oponki na brzuchu). Manipulowałem węglami (obcinałem mocniej na rzecz białka i tłuszczów), robiłem ładowanie węglami od czasu do czasu i nic.

   Ostatnio znowu się zapuściłem (86kg) i myślę, jak to rozgryźć przy następnej redukcji, żeby pod koniec znowu się nie zatrzymać tuż przed osiągnięciem celu. Może nie w diecie problem, a w tym, że mój organizm potrzebuje jakiegoś nowego bodźca, np. zamienić siłownię+cardio (które już miałem długie) na trening interwałowy/HIIT.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (133)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Brunkzor

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)