•  

  Szanowni Państwo, kochany tagu, drodzy chłopi.
  Witam Was serdecznie na tej uroczystości.
  Z pewnością nasz nieodżałowany kompan @zero_dwa byłby dziś bardzo szczęśliwy, gdyby mógł Was wszystkich teraz zobaczyć.

  Zebraliśmy się tu wszyscy by z uhonorowaniem pożegnać naszego bliskiego przyjaciela, ale i również filantropa, współmęczennika a przede wszystkim przegrywa...

  @zero_dwa był dla mnie wzorem do naśladowania. Już jako mały przegryw pragnąłem być taki jak on. Gdy miałem konto na wykopie dopiero 3 miesiące, czytałem jego posty do porannego monsterka.
  Był on tagowiczem niezwykłym, a jego niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagał potrzebującym i udzielał się charytatywnie na tagu #blackpill #p0lka #incel , krzywda innych przegrywów nigdy nie była mu obojętna.

  Liczne osiągniecia na wykopie za dokonania z wystawianiem kobiet na tinderze, jakie zgromadził przez całe życie potwierdzają, że był on człowiekiem zorganizowanym, ambitnym i pełnym energii do działania.

  Wszystko to, o czym wspomniałem sprawia, że dziś jest mi szczególnie trudno pożegnać się z @zero_dwa. Jego odejście napełnia mnie żalem i smutkiem, jak i zapewne cały tag boży...

  Kieruję do Was wyrazy wdzięczności za obecność w tej uroczystości pogrzebowej. Proszę, byście mieli w pamięci naszego nieodżałowanego @zero_dwa ...

  Zapalmy świeczkę w komentarzu, uhonorujmy go minutą ciszy i plusem przy tym wpisie, celem ukazania obecności na ceremonii i chłopskiego zjednoczenia.

  Tak jak niegdyś rzymski gladiator Maximus, tak dziś @zero_dwa odchodzi z tego świata, ale z nami zostaniesz na zawsze!-"TERAZ JESTEŚ WOLNY!".

  #przegryw
  pokaż całość

  źródło: streamable.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pol_the_Tron

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)