Robbo Computer - Profesjonalna obsługa IT oraz dostawca usług Internet + Telewizja.

 •  

  Cześć Mirko!

  Dawno nas tutaj nie było.

  Przez ten czas intensywnie pracowaliśmy nad poprawą naszej sieci jak i samej jej obsługi. Na ten moment możemy pochwalić się kompletną zmianą polityki naszej firmy co do proponowanych łącz internetowych, odchodzimy w zupełności od pół środków i dla naszych klientów, czy to nowych, czy to starych mamy przygotowane łącza symetryczne co za tym idzie, internet który dostarczamy działa w pełni swoich sił w obu przypadkach pobierania jak i wysyłania danych. Klienci którzy mają podpisaną z nami umowę mają możliwość skorzystania z wymiany łącza całkowicie bezpłatnie, jeśli ktoś z was ma u nas internet i o tym nie wiedział zapraszam do kontaktu, ustalimy termin wymiany.

  Zmiana łączy ma również drugie dno. W tym momencie pracujemy nad telewizją internetową gdzie każdy użytkownik ma możliwość skomponowania swojego pakietu wedle uznania. Wybierasz swoje ulubione programy i tylko za nie płacisz, nie musisz mieć 150 kanałów z których oglądasz tylko 10 a płacisz za wszystkie. Telewizja będzie połączona z aplikacją umożliwiającą korzystanie z przeglądarki i ulubionych aplikacji na ekranie telewizora. Wszystko to zostanie wprowadzone w niedalekiej przyszłości dlatego zachęcam do obserwowania naszego Facebooka KLIKżeby być na bieżąco. Zachęcam również do obserwowania Facebooka ze względu na nadchodzący konkurs w którym będzie do wygrania fajna nagroda!

  Na koniec mam przygotowane dla was #rozdajo do wygrania jest Powerbank o pojemności 10 000mah aby już nigdy nie zabrakło wam prądu w telefonach, tabletach czy innych przenośnych lodówkach ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Jeśli ktoś z was chciałby otrzymać ofertę na nasze usługi zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #internet #reklama #technologia #it #warszawa #piaseczno #powerbank
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Robbo_Multimedia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.