Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Turin89

Turin89

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21376
  • Znaleziska 799
  • Mikroblog 20577
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 18
etepetete
etepetete
47 min temu
  • 2
#wykop #heheszki #polityka #polska #afera W alternatywnej rzeczywistości.......
etepetete - #wykop #heheszki #polityka #polska #afera     W alternatywnej rzeczywisto...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 12 min temu via Android
  • 1
@etepetete: w tej, gdzie PiS nie kradnie, a SSakiewicz ma BMI w normie?
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
26 min temu
  • 0
co to za dziunia w limuzynie z nowym iphonem?
#polityka
AndrzejTrapper - co to za dziunia w limuzynie z nowym iphonem?
#polityka

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 13 min temu via Android
  • 0
@AndrzejTrapper: to nie bąkiewiczowna, która gada o złych elitach, a wozi się jak prezydent?
  • Odpowiedz
disinherited
disinherited
disinherited
2 godz. i 2 min temu
  • 7
Śledzi ktoś poczynania tego osobnika? Przecież to ruski szpion, już nawet z nazwiska czuć. Ta ichniejsza formacja wygląda jak wypisz wymaluj zielone ludziki na Ukrainie - myślę, że pora kręcić małysza, bo przedostają się do mainstreamu coraz skuteczniej.
#bekazprawakow #polityka
disinherited - Śledzi ktoś poczynania tego osobnika? Przecież to ruski szpion, już na...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 2 godz. temu via Android
  • 1
@disinherited: co to za dziki trener dla ubogich?
To jeden z tych rozpycha się po chodniku jak idzie Braun i plebs musi schodzić mu z drogi?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 1 godz. i 56 min temu via Android
  • 0
@disinherited: mi się w tych wszystkich wojownikach Maryji podoba jak w jednym zdaniu potrafią gadać o Bogu i nawoływać do z***j-----a wszystkich lewaków.

Oczywiście lewakiem jest każdy na lewo od Brauna.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
2 godz. i 17 min temu
  • 11
Przypominam, że Witek położyła męża na OIOM, a Kaczyński miał zamykany cały oddział tylko dla siebie.
No, ale salonik VIP faktycznie przebił wszystko. Już wiadomo, czemu koordynator z KO zarabiał tak dużo. Tylko coś mu milczenie nie wyszło i młody mógł kupić to Porsche za 1,5 roku xD
#polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 2 godz. i 14 min temu via Android
  • 1
@luke-mat: najlepsze jest to, że pisowcy jak lwy broniły swoich, a zwolennicy KO jednak szkalują konowała.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 2 godz. i 8 min temu via Android
  • 0
@kwiat_pustyni626: dam ci wpisy kilku czołowych neuropkow jak szkalują tego konowała. W zamian ty usuwasz konto z powodu #urojeniaprawakoidalne
Zgoda?
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
2 godz. i 27 min temu
  • 191
O c--j XD

W TVN gorsza propaganda wiadomo...

#polityka #tvrepublika #bekazprawakow
Fatalista1988 - O c--j XD

W TVN gorsza propaganda wiadomo... 

#polityka #tvrepublik...

źródło: Zrzut ekranu (1226)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 2 godz. i 12 min temu via Android
  • 1
@Fatalista1988: dlaczego Republika broni Niemców i pisze o jakiś mitycznych szwabach?
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
2 godz. i 25 min temu
  • 3
Podobno herr Tusk domaga się sprowadzenia Bąkiewicza do Polski. I nakazał zbudować dla niego klatkę we Wrocławskim zoo, bo w niemieckiej klatce nie mógł oddychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jariii - Podobno herr Tusk domaga się sprowadzenia Bąkiewicza do Polski. I nakazał zb...

źródło: 2365

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 2 godz. i 12 min temu via Android
  • 2
@Jariii:
Turin89 - @Jariii:

źródło: 1000004606

Pobierz
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
2 godz. i 23 min temu
  • 6
Będzie okazja by częściej zbiorki robic. Widzowie republiki wytrzymają xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #tvrepublika
Bonzolog11 - Będzie okazja by częściej zbiorki robic. Widzowie republiki wytrzymają x...

źródło: 1000009982

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 2 godz. i 13 min temu via Android
  • 4
@Bonzolog11: to oni nie płakali niedawno, że to niemieckie firmy zbojkotowali ich? Już nie pamiętam z jakiego powodu.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
2 godz. i 21 min temu
  • 286
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000053836

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 2 godz. i 14 min temu via Android
  • 0
@badreligion66: nie no, tyle to nie...
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 4 godz. i 3 min temu
  • 39
Fajny protest.
Geriatria ( ręką dam sobie uciąć, że połowa z nich współpracowała z SB), grubas z BMI równym IQ, patyczak, i on, odrzucony przez Tuska Junusz.
Ekipa prima sort.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Fajny protest.
Geriatria ( ręką dam sobie uciąć, że połowa z nich współprac...

źródło: 1000004605

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 28
@Turin89: To jest protest? Myslałem, że to wycieczka z psychiatryka O_o
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
3 godz. i 43 min temu via Android
  • 4
@Matuuusuuu: pytanie gdzie są jego rodzice, że dziadzio ot tak zabiera go na manifestacje?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 5 godz. i 13 min temu
  • 12
Się nawet nie kryją o co im chodzi.
Dej dej dej dej nundej pisowcowi dej.
I to jeszcze z błędem xD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Się nawet nie kryją o co im chodzi. 
Dej dej dej dej nundej pisowcowi dej.
...

źródło: 1000004589

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
Autor
5 godz. i 1 min temu via Android
  • 1
@jaroty: tak mi się cos właśnie podejrzane wydawało, bo za mądre treści jak na pisowca tam są zamieszczanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłoby mi się głupio z powodu postowania trollingu, ale prawaki robią to z dumą, a ich inaczej się nie pokona niż własną bronią.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 5 godz. i 9 min temu
  • 68
Dzisiaj zaczepił mnie jakiś menel i poprosił o dwa złote na chleb.
Dałem mu adres urzędu pracy i kazałem się wziąć za ucziwą robotę.
Chłop pobiegł spłalany do jakiegoś grubasa z mikrofonem na którym była litera 'R'. To chyba od 'retard'

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Turin89 - Dzisiaj zaczepił  mnie jakiś menel i poprosił o dwa złote na chleb.
Dałem m...

źródło: 1000004587

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
Autor
5 godz. i 3 min temu via Android
  • 9
@le_kuk: na reddicie to dostaniesz bana za źle postawiony przecinek, jak moderator ma odpowiednią nadwyżkę chromosomów.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
6 godz. i 22 min temu
  • 2
halo halo, neuropa, fajnopolacy! Postepowe kwiatuszki z flagami lgbt! Gdzie jestescie? Co tak cichutko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to bylo? najwazniejsze ze pis nie rzadzi? Dodajcie kolejny post o hehe ziobrze, bo przeciez zyjemy teraz w czasach usmiechnietej, nowoczesnej Polski, jestesmy tacy europejscy, a nie zacofani i konserwatywni. O, zobaczcie, Gazeta Wyborcza napisala ze Trump to gupek hihihihi. A w miedzyczasie wasz prezesik mlodziezowki PO, wali was
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 6 godz. i 18 min temu via Android
  • 2
@odidada: nic nie zrozumiałem.
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
6 godz. i 21 min temu
  • 549
Oj

#polityka
Kacpy134 - Oj

 #polityka

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 09.39.40

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 6 godz. i 19 min temu via Android
  • 376
@Kacpy134: status karyny: zezłomowana.

Swoją drogą ciekawe czy jest dziewicą, tak jak jej nakazuje jej konserwatywny światopogląd?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 6 godz. i 49 min temu
  • 8
Prawaki się oburzają, że rząd nic nie robi w sprawie pobicia polskiego patrioty przez Gestapo.
Przepraszam, ale jak to nic nie robi?
Za kilka dni wchodzi uchwała, że w ramach protestu, do 31 sierpnia nie będą naszych dzieci w szkołach uczyć języka niemieckiego.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
Autor
6 godz. i 26 min temu via Android
  • 1
@Jariii: biedne zwierzęta.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 6 godz. i 29 min temu
  • 10
To Max i do Mateckiego szarpie stulejkę?
Ale chyba trochę mniej niż do prezydenta, bo mniej literki 'D' w xD, niż ma to w przypadku wpisów o Batyrze.

Swoją drogą oni nieironicznie myślą, że centrum zarządzania kryzysowego służy do tego, by ratować patusa, który dosłał łomot od policji?

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - To Max i do Mateckiego szarpie stulejkę?
Ale chyba trochę mniej niż do prez...

źródło: 1000004602

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
6 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 4
@Turin89: Jakie centrum zarządzania kryzysowego, tam trzeba od razu odpalić art. 5 NATO
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
6 godz. i 50 min temu
  • 9
(ಠ‸ಠ) #polityka #bekazpisu #nigdywiecejpis #bekazprawakow #humorobrazkowy
Vanderwill - (ಠ‸ಠ) #polityka #bekazpisu #nigdywiecejpis #bekazprawakow #humorobrazkow...

źródło: IMG_3057

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 6 godz. i 42 min temu via Android
  • 1
@Vanderwill: rozumiem, że typ pierwszy pójdzie w kamasze i na front?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
6 godz. i 56 min temu
  • 323
Co to w ogóle k---a jest, jakaś pseudo straż narodowa?
Psychiatryk się rozrasta widzę w szybkim tempie.

Tusek, pokaż jaja, zglebuj ich tam wszystkich i do pierdla w pasiaki, Bąkiewiczów, Braunów, Szmateckich i wszystkie te inne zasrane kanalie przynoszące Polsce wstyd.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Co to w ogóle k---a jest, jakaś pseudo straż narodowa?  
Psychiatryk się ro...

źródło: image_picker_4B582EE4-4017-46A5-A3FF-6DB56053F3B9-1872-0000003B90E51B4C

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 6 godz. i 55 min temu via Android
  • 0
@Warcomx: no i co oni zrobią z tą wiedzą?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 6 godz. i 56 min temu
  • 13
Kompromitacja cw*la.

Tak też będzie wyglądać ich walka z najeźdzcą. Maks co dadzą z siebie to bicie polskich kobiet lub słabych mężczyzn.
Idealny materiał na członków oddziałów zaporowych co innych będą poganiać do walki, sami nie narażając swojego życia.
Albo po prostu pojadą na grilla do Rumunii.

#polityka #bekazprawactwa #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Kompromitacja cw*la.

Tak też będzie wyglądać ich walka z najeźdzcą. Maks c...

źródło: 1000004598

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
7 godz. i 7 min temu
  • 3
Ej a tego Bąkiewicza to leczą w niemieckim szpitalu? Za niemieckie pieniądze? Przy użyciu niemieckiego sprzętu? Halo, patrioci! Jakże to?!

#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 6 godz. i 59 min temu via Android
  • 0
@Kacpy134: oni chcą zabić naszego patriotę!
  • Odpowiedz
monky
monky
7 godz. i 7 min temu
  • 4
Elo Libki! To jak to było z tym równym dostępem do ochrony zdrowia? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

monky - Elo Libki! To jak to było z tym równym dostępem do ochrony zdrowia? ( ͡°( ͡° ...

źródło: 111978

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 6 godz. i 59 min temu via Android
  • 0
@kwiat_pustyni626: wiadomo tylko troll może krytykować Bomploewicza. Prawdziwy Polak nigdy by tak nie zrobił.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Turin Turambar

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 08.10.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 10.02.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 05.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking