AS Wykopu - zaawansowany system ocieplania wizerunku administracji. Masz pytania, sugestie, uwagi dotyczące Wykopu? Odezwij się! Chętnie Ci pomogę.

 •  

  Ej @wykop 5 lat i 12 miesięcy to chyba 6 lat, nie? XD

  @m__b @a__s

  źródło: 1594022037622.jpg

 •  

  Nigdy, ale to przenigdy nie mów swojej dziewczynie o swoich słabościach, wadach, że czegoś nie potrafisz, że coś Ci sprawia problem, nie mów o swoich kompleksach i nie mów o swoich krzywdach, które ktoś Ci wyrządził w przeszłości.

  Nawet jeśli jesteś słaby i wiele rzeczy nie potrafisz, graj twardziela i rób dobrą minę do złej gry. Udawaj "przyjaznego chada o duszy samca alfa".

  Ja się na tym przejechałem, dlatego chcę ostrzec innych. Poznałem dziewczynę z którą świetnie się rozmawiało. Na początku byłem dla niej #chad i pozwalała mi się walić we wszystkie dziury i połykała spermę, a im więcej z nią rozmawiałem i się jej zwierzałem, że swoich wad i słabości, tym bardziej traciłem w jej oczach i już nagle analu nie lubi, bo ją brzydzi, a jak chcę głębokie gardło to odpowiedź "CHYBA OSZALAŁEŚ"?!?!

  Mimo wszystko wiem, że człowiek nie może dusić w sobie emocji i musi się czasem komuś wygadać, wyrzucić to z siebie. Pozostaje rodzina: matka, ojciec, brat, babcia, dziadek, jeśli masz z taką dobry kontakt i możesz z nimi porozmawiać o wszystkim. Rodzina Cię nie odrzuci, bo jesteś słaby, masz kompleksy i dużo rzeczy Ci nie wychodzi.

  Jeśli nie masz rodziny pozostaje wykop. Obcy ludzie poklepią Cię po ramieniu, albo się z Ciebie pośmieją 5 minut i zapomną, a Ty masz kamień z serca zrzucony.

  #rozowepaski #p0lka #przegryw #incel #blackpill #zalesie #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #seks #zwiazki #takaprawda #przemyslenia #gorzkiezale #psychologia
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: rozmowa.jpg

  •  

   Nigdy, ale to przenigdy nie mów swojej dziewczynie o swoich słabościach, wadach, że czegoś nie potrafisz, że coś Ci sprawia problem, nie mów o swoich kompleksach i nie mów o swoich krzywdach, które ktoś Ci wyrządził w przeszłości.

   @siurek_biceps_x_pompa: Bez urazy, ale z jej opisu wynika, że jednak przesadziłeś w tym użalaniu się nad sobą. Musisz zrozumieć, że czym innym jest rozmowa o słabościach i problemach, a czym innym "chwalenie" się kobietami, które cię olały i pokazywanie (!) rozmów z nimi. Jak we wszystkim, są pewne granice, a ty je przekroczyłeś. Do tego dochodzą twoje problemy z akceptacją własnego ciała oraz nierozwiązane problemy z dzieciństwa, które jak widać, mocno rzutują na twoje dorosłe życie. Nie zadręczaj tym dziewczyny, po prostu udaj się do psychologa czy psychoterapeuty. Twoja samoocena, lęki, kompleksy i problemy, to są tematy, które powinieneś ogarniać pod okiem specjalisty - i to jeszcze przed rozpoczęciem jakiegokolwiek związku. Nie możesz wnosić takich kamieni do związku i wymagać by ktoś je z tobą dźwigał. pokaż całość

  • więcej komentarzy (79)

 •  

  Taką reklamę mi @wykop serwuje

  #wykop

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 20200705_232628.jpg

 •  

  #pytaniedoeksperta #wykop

  czy jest mozliwość pozbycia się obserwujących moje konto?
  MAm swojego własnego, prywatnego stalkera :)

  tak wiem - #usunkonto

  ale wolałbym zostawić sobie kilkunastoletni konto, zeby mi jakieś ielonki nie pyskowały :)

  •  

   czy jest mozliwość pozbycia się obserwujących moje konto?

   @cluer: Niestety, nie ma technicznej możliwości pozbycia się ich. Jeśli stalkerem jest Twoja dziewczyna, to sugeruję - na wszelki wypadek - usunięcie wszelkich aferogennych tagów z obserwowanych ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Jak postępować z debilami i absurdalnym zachowaniem jeśli to Twoja rodzina?
  Może ktoś mnie oświeci i dobrze doradzi. Ja już nie mam pomysłów i zaczyna mi to siadać na psychę.
  Mam 22 lvl i jestem na ostatnim roku studiów z grafiki komputerowej. Mieszkam z rodzicami, bratem lvl 28 i siostrą lvl 32.
  Moje dzieciństwo to był koszmar. Wieczne awantury, destrukcyjni rodzice i patologia. Podam wam ze dwa przykłady żebyście mniej więcej wiedzieli jak to wyglądało.
  1. NIGDY nie byłam na wakacjach, czy nawet wycieczce szkolnej. Rodzicom było szkoda hajsu. Tym samym nie mogłam podjąć jakiejkolwiek pracy "to wstyd żeby nasze dziecko u kogoś pracowało!". Na książki i przybory do szkoły dostawałam 200 zł rocznie, i miałam sobie sama wszystko załatwić. Gdyby nie ciocia o której później wspomnę, to pewnie bym nie wtrzymała.
  2. Jak tylko miałam jakieś inne zdanie niż rodzice to dostawałam karę. Za to że za tolerancję związkową czy rasową. Jednego roku dostałam szlaban na wychodzenie z domu ponieważ, na świadectwie miałam 3 z chemii. Kara trwała całe wakacje i mogłam wychodzić tylko jak przyjechali goście.

  Z tego też powodu, gdy tylko uświadomiłam sobie jakimi debilami są moi rodzice, zaczęłam ich unikać. Wyglądało to w ten sposób że, wracałam ze szkoły. Brałam sobie zapasy jedzenia i zamykałam się w pokoju na cały dzień. Oni przychodzili tylko gdy coś ode mnie chcieli i tym sposobem był pozorny spokój.
  W takim klimacie minęło mi dzieciństwo. Potem pojechałam na studia, gdzie sama sobie za wszystko płaciłam i rodzice z rodzeństwem byli przeciwni.
  Do tej pory myślą i mówią, że moje studia to mój wymysł i ja jestem "księżniczką", bo brat stolarz a siostra krawcowa i jakoś studiować nie potrzebowali.

  Podczas mojej nieobecności miałam z nimi kontakt tylko od święta. Potem szybko wracałam na akademik.
  Wiedziałam że w domu toczą się wojny, ponieważ moja siostra ma dwa bombelki i mój brat sprowadził dziewczynę na chatę z brzuchem. Ogólnie każdy dzień to kłótnie awantury itp. Na szczęście miałam ciocię, która mieszkała pod nami. To dzięki niej właściwie rodzice mieli dom, bo pozwoliła im mieszkać na górze.
  Mieszkaliśmy wszyscy w typowej kwadratowej piętrówce. Gdzie rodzice dostali pierwsze piętro z poddaszem i osobnym wejściem. Ciocia mieszkała na parterze.

  Ja wracając do domu po pierwszej przerwie zorientowałam się że wszystkie moje rzeczy zostały wrzucone do piwnicy XD...
  Bo przecież 4 lata mnie nie będzie i pokój zajął brat z laską. Wzięłam te rzeczy i poszłam do cioci. Wtedy zamieszkałyśmy razem. Zawsze miałyśmy dobre kontakty i dziwiła się, że jako jedyna jestem normalna.

  Ciocia zmarła rok temu i przepisała mi swój parter z połową działki i resztę rodzicom. Ja o tym wiedziałam już wcześniej, bo byłam przy niej w szpitalu, jednak moi starzy chyba myśleli że dostaną wszystko. No i w tym momencie stałam się ich wrogiem publicznym. Wszyscy na mnie... Z dnia na dzień.
  Zaczęło się niewinnie, najpierw jakieś aluzje, że to im się nie podoba i tamto też się nie podoba. Potem rządzenie na mojej połowie. Brat zaczął parkować samochód pod moim oknem, wieszać pranie na mojej lince itp.
  Z natury kłótliwa nie jestem więc sprawę olałam. Jednak szala się przelała gdy postawili wyjebany w kosmos domek dla bombelków tuż obok mojego wejścia do domu i okien.
  Właściwie to połowa tego domku stoi na moim terenie. No i od rana do nocy darcie ryja przez te dzieciaki. Oni mieli dużo miejsca na ten domek i wydaje mi się że zrobili to na złość.

  Drugiego dnia poszłam do nich i poprosiłam żeby go przestawili. Wtedy stało się coś czego bym się nie spodziewała. Wybiło szambo.
  Siostra z bratem tak na mnie skoczyli i wyrzygali wszystko co tylko mogli od dnia moich narodzin - dosłownie. Zaczęli personalne epitety do mnie sypać z rękawa. Gdzie ja nikogo nie obraziłam, tylko kulturalnie powiedziałam żeby ten domek przenieśli, bo mi przeszkadza.
  Z racji tego że pracuje przy kompie to na każdy argument od tego momentu odpowiadają mi "idz do komputera i daj nam spokój".
  Ogólnie ta rozmowa skończyła się na tym, że nawrzucali mi za nic i jak coś chciałam powiedzieć to mnie przekrzykiwali. Potem zdali relację starym z swojej perspektywy, gdzie w ogóle namyślali jakieś tam rzeczy z dupy. Starzy im uwieżyli, bo jeszcze oboje zaangażowali w to partnerów.

  Dla mnie to szok. Zachowali się gorzej niż zwierzęta. Nie sądziłam, że jest w nich tyle nienawiści i niechęci do mnie. Gdzie naprawdę przez ostatnie 4 lata ja z nimi zamieniałam kilka zdań na rok. Oni nawet nie wiedzą jaki ja mam charakter, bo się nie znamy.

  No więc od tego momentu ewidentnie robią mi na złość. Cały czas się spinają, że np nie skosiłam trawy, że mam rowery porozwalane pod domem itp.
  Wczoraj stwierdzili, że mogą robić co chcą, bo oni koszą tutaj trawę a nie ja XD No i ogólnie dla nich teraz wyznacznik tego kto kosi trawę to wyznacznik właściciela posesji.
  Na dodatek stara przyłączyła się do ich frontu, bo zagroziłam odgrodzeniem się a ona pod moim płotem ma posadzone róże i kwiaty. (ciocia na to pozwoliła kilka lat temu).
  No i ja bym się po prostu odgrodziła, jednak w testamencie moi starzy mają prawo dożywotnio poruszać się po mojej stronie działki. Ze względu na to, że tam stary ma małą wędzarnie do kiełbas.
  W tym momencie ja nie wiem co robić. Sprawa się coraz bardziej komplikuje bo oprócz odzywki "idz do komputera" pojawiła się "wzywaj policję jak Ci się nie podoba".
  Najlepsze jest to że za każdym razem gdy próbuję dość do porozumienia to oni kłamią. Według nich ja jestem najgorsza bo się CZEPIAM. Wymagają wręcz ode mnie abym ich przepraszała. Krótko mówiąc znalezli wspólnego wroga.

  Macie jakieś pomysły co ja mam zrobić teraz? Nie sądziłam, że tak się sprawa rozwinie. Napiszcie co byście zrobili na moim miejscu. Ogólnie to ostatni rok studiowania będę mieszkała tutaj w domu, bo wszystko ma pozaliczane i tylko raz w tyg będę jezdziła na uczelnię. Tak więc ucieczka nie wchodzi w grę, bo jeszcze mnie nie stać na wynajem czegoś innego. #pytanie #rodzina #dom #mieszkanie #patologiazewsi #patologia #gownowspis #zalesie #studia

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5eff220415d9fcf7250f0615
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  Wesprzyj projekt
  [===.....................................] 9% (20zł/235zł)
  Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  pokaż całość

 •  

  #trojmiasto #kajaki Gdzie polecacie pojechać na kajaki w okolicach Kaszub.

  +: dsctom
 •  

  Czyli rozumiem, że tag #warszawa będzie zjebany do 12 lipca przez PiSowskich trolli wrzucających tu swoje pseudo śmieszne memy z Trzaskowskim i "zalaniem" Warszawy? @Moderacja czy nie można ich po prostu banować dla porządku?

  #wykop

  •  

   czy nie można ich po prostu banować dla porządku?

   @gobi12: Nie można. Nie można równocześnie wymagać wolności słowa i oczekiwać, że będziemy banować wszystko to, co komuś nie odpowiada, nie podoba się, irytuje. Skorzystaj z czarnej listy i blokuj osoby, które wrzucają takie treści, ograniczysz tym ich zasięgi.

  •  

   powiększcie więc limity na czarnej liście, bo 700 slotów to jakieś nieporozumienie (zwłaszcza przy spamie politycznych trolli)

   @Lonesome_road: W obecnej wersji jest to niestety niemożliwe, dopiero w nowej wersji serwisu lista zostanie powiększona :-(

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Niezła jazda. @a__s jak tam wasze standardy pracy nowych moderatorów? Dlaczego 8s6L usuwa wpis krytykujący jego własne głupie i samowolne działania. Publicznie wołam do odpowiedzi:
  1. Co było treścią nieodpowiednia we wpisie krytykującym CBOS, na podstawie danych ze znaleziska wskazujacych że błąd wynosił ponad 20 ptk procentowych i wskazaniem że wszystkie sondaże 'reżimowe" zawyżały wyniki jednego z kandydatów ?
  2. Co było treścią nieodpowiednią we wpisie krytykującym cenzurę moderatora 8s6l? Tym bardziej że zgłoszenie wykonane przez uzytkownika @ZeT_ było zrobione jak sam pisze "z ciekawości" i nie miało podstawy naruszającej regulaminu usługi.
  3. Co to są za standardy @moderacja że moderator usuwa sobie treści dotyczące jego własnych działań?
  4. Od kiedy krytyka i wyrażanie opinii jest niezgodna z regulaminem wykopu? Treści nie zawierały żadnych wulgaryzmów czy znieważeń.

  Wołam @a__s @m__b i czekam na odpowiedź.

  #afera #moderacjacontent #wykop #moderacja #neuropa
  pokaż całość

  źródło: cenzura 2 wykop.png

  •  

   Treści nie zawierały żadnych wulgaryzmów czy znieważeń.

   @grubson234567: Przekręciłeś nazwisko prezydenta w taki sposób, że może to zostać uznane za obraźliwe i znieważające. Nie interesuje mnie Twój stosunek do głowy państwa, Twoje poglądy polityczne i decyzje wyborcze w drugiej turze, proszę jedynie abyś po prostu nie obrażał prezydenta na Wykopie. Jest środek kampanii wyborczej, gorący okres w polskiej polityce, nie chcę aby - polski serwis - Wykop w jakikolwiek sposób został w to negatywnie wciągnięty. Opublikuj post bez takich określeń, a gwarantuję, że moderacja nie usunie Ci wpisu. Nie możemy akceptować znieważania prezydenta, niezależnie od tego czy jest on popieranym przez Ciebie prezydentem, czy też nie. pokaż całość

  •  

   Jak niejaki obywatel "Adrian Dupa" zechce mnie pozwać, z radością poczekam na pozew.

   @grubson234567: Zatem napisz mu list, maila, wiadomość, albo znajdź inny serwis, w którym będziesz go sobie obrażał. Na Wykopie - jak zaznaczyłam - nie będziemy tego tolerować. Nie będę narażać serwisu na nieprzyjemności, bo Ty masz ochotę powyzywać sobie głowę państwa. Uwierz, że i bez tego mamy naprawdę sporo pracy. pokaż całość

  • więcej komentarzy (19)

 •  

  Stworzyłem analizę statystyk policji dot. skutecznych zamachów samobójczych. Zapraszam do wykopania: Jak i dlaczego ludzie odbierają sobie życie?

  Poznasz takie statystyki jak: źródło utrzymania, stan świadomości, stan zdrowia, stan cywilny, wykształcenie, informacja o nauce/pracy, sposób popełnienia, powód popełnienia, grupę wiekową, dzień tygodnia i miejsce czynu.

  pokaż spoiler #przegryw #ciekawostki #policja
  pokaż całość

  źródło: analiza.png

  •  

   wykazały, że najwyższy odsetek samobójstw ma miejsce blisko południa, oraz latem. Nie jak mylnie sądzą - jesiennym wieczorem

   @czitauri: Już jakiś czas temu to samo zauważyłam w naszych danych - najwięcej zgłoszeń z policji, z kategorii "zagrożenie życia, zdrowia", otrzymujemy właśnie latem, a nie jak początkowo zakładałam w listopadzie czy lutym.

  • więcej komentarzy (27)

 •  

  Dlaczego na mikroblogu można tylko plusowac? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #pytanie #wykop

 •  

  Cześć #poznan

  Jakieś #kajaki w okolicy polecacie? Najlepiej aby można było wypożyczyć jedynki.

 •  

  Mirki ale przypał, jak przyjeżdżają po upośledzonych do serwerowni to autobusem czy odrazu kontener? ( ಠ_ಠ)
  #wykop #heheszki

  źródło: Screenshot_20200630-190645_Facebook.jpg

 •  

  Wykopowicze,

  w ciągu ostatniego tygodnia mogliście wziąć udział w akcji #prezydenckieama2020 - czyli AMA (Ask Me Anything) z udziałem kandydatów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach 2020. Wydarzenie to było jednym z nielicznych miejsc w polskim Internecie, w którym kandydaci na Urząd Prezydenta mogli odpowiadać bezpośrednio na pytania zadawane przez wyborców. A pytań było naprawdę wiele: 11 000 komentarzy, ponad 25 000 wykopów oraz najważniejsze - ponad 12 mln zasięgu całej akcji! Wykop kolejny raz pokazał jak ogromną siłą są jego Użytkownicy!

  Jeśli jesteście ciekawi jak wypadła akcja, poniżej publikujemy podsumowanie wydarzenia Prezydenckie AMA 2020!

  Władysław Kosiniak-Kamysz, link do AMA: https://www.wykop.pl/link/5561363/
  Krzysztof Bosak, link do AMA: https://www.wykop.pl/link/5565311/
  Paweł Tanajno, link do AMA: https://www.wykop.pl/link/5566945/
  Stanisław Żółtek, link do AMA: https://www.wykop.pl/link/5568871/
  Szymon Hołownia, link do AMA: https://www.wykop.pl/link/5571397/

  Dziękujemy Wam za udział w wydarzeniu, wiele merytorycznych pytań i ciekawych dyskusji pod znaleziskami.

  #wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: AMA - infografika.png

  •  

   wszystko spoko, ale na przyszłość zabrońcie im wybierać poranne godziny na AMA. Niech się dostosują do największego piku na wypoku, a nie tylko swoim każą konta założyć i myk myk rano odbębnić AMA>

   @Cesarz_Polski: Duży wpływ na wybór godzin miały inne zobowiązania kandydatów. To ostatnie chwile przed wyborami, każdy z nich miał bardzo napięty grafik, także duże brawa dla tych, którzy pomimo tylu obowiązków, wygospodarowali czas dla Wykopowiczów! :-) pokaż całość

  •  

   ciekawostką jest że żadne ama nie miało nawet jednego zakopu!

   @ropuchapodkamieniem: Zakopy zostały wyłączone, tuż przed akcją informowaliśmy o zasadach obowiązujących w trakcie AMA :-)

  • więcej komentarzy (82)

 •  

  Ło kurwa.
  Właśnie stuknęło mi 13 lat na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD
  A posiedzę jeszcze chyba

  #wykop

  +: takija
 •  

  #wykop #pytanie

  Jak chcę dać plusika w "znaleziskach", w apce portalu ze śmiesznymi obrazkami to wyskakuje mi komunikat "brak znaleziska"

  Też tak macie?

  +: hoszin

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika a__s

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.