AS Wykopu - zaawansowany system ocieplania wizerunku administracji. Masz pytania, sugestie, uwagi dotyczące Wykopu? Odezwij się! Chętnie Ci pomogę.

 •  

  Dobra, założyłem specjalnie drugie konto, żeby mnie nie namierzyły tureckie szpiegi :D

  Jestem polskim Ormianinem, przyjechaliśmy z rodzicami do Polski we wczesnych latach 90, szkoły i studia kończyłem w Polsce, jestem dumnym obywatelem Polski (może na mirko się tym lepiej nie chwalić? :D). Do tego mocno interesowała mnie zarówno historia Europy jak i Armenii i uważnie śledzę sytuację od dobrych kilku lat. Jest dużo błędnych przekonań o tej wojnie i o tym co dzieje się obecnie w Armenii i sytuacji politycznej. Nie dziwię się mnie też trochę zajęło zanim zrozumiałem cały zarys, więc nie spodziewam się po zwykłych mirkach i mirabelkach, żeby wszystko wiedzieli, ale denerwuje mnie słabe upraszczanie i powtarzanie propagandy (a jest jej sporo). Dlatego postaram się odpowiedzieć chociaż na część pytań. Ze znajomymi jesteśmy w trakcie szykowania relacji i zarysu konfliktu po Polsku, to też będę wrzucać z tego konta. Będę starać się być obiektywny, zapoznałem się też ze źródłami azerskimi i tureckimi ale jako, że korzenie mam ormiańskie wiadomo za kim jestem - nie nienawidzę jednak Turków (rasy) a ich rząd i narrację powtarzaną od kilkunastu lat. Także zapraszam do zadawania pytań.

  Nie reprezentuję żadnej agendy, nikt mi za to nie płaci (a szkoda) i postaram się podawać tak dużo weryfikowalnych informacji i źródeł jak to możliwe.

  #armenia #azerbejdzan #karabach #wojna #turcja
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika a__s

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.