•  

  #komputer
  #problem
  #kiciochpyta
  #monitory
  #matryca

  Cześć,
  Jaki może być powód takiego skaczące ekranu z widocznymi poziomymi liniami?
  Dodam że przy ekranie powitalnym czy biosie, ten problem nie występuje.

  https://streamable.com/4n5xq4 pokaż całość

 •  

  @Truptus: cześć, widziałem Twoja wiadomość na mikroblogu, i jestem przekonany, że nie jest z Tobą tak źle, pisze fajnym językiem, bardzo zgrabnie.

  Jeśli chcesz pogadać, daj znać. :)

  +: Truptus
 •  

  Cześć, pisze tutaj bo codziennie przeglądam mirko, a na elektrodzie nie znalazłem odpowiedz, nie mogłem też założyć topicu.

  Mam problem od dłuższego czasu, i nie mogę rozgryźć co jest nie tak.

  Internet mam podłączony w następujący sposób: router --> kabel 15 metrów --> złączka do kabla ethernet --> kabel 15 metrów --> komputer.

  Kabel leci z drugiego domu.
  Obydwa kable są w porządku, sprawdzał łącząc komputer bezpośrednio z routerem.
  Sterowniki ok, karta sprawna.

  Wychodzi na to, że problemem jest złączka. Kupowałem ich kilka i za każdym razem ten sam problem. Sieć jest identyfikowana, a później rozłącza albo od razu nie wykrywa kabla.

  Raz na 1000 razy, wkładająć i wyjmując wtyczkę, bądź restartując kartę udaje mi się połączyć przez kartę sieciową, ale tylko to restartu komputera bądź wyjęciu i włożeniu kabla.

  Miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie? Złączki kupowałem z różnych źródeł i za każdym razem to samo. Wcześniej wszystko działało na jednym egzemplarzu 3-4 lata, będąc na dworze i nie było żadnego problemu.
  pokaż całość

  •  

   Dzieki za cała teorie o wiszeniu instalacji na dworze itd, niepotrzebnie. kable lecą po ziemii.

   Tak jak pisałem w poście, obydwie części kabla są ok, obydwa podlaczylem router --> komputer i są ok! testera nie mam. i nie jest tutaj potrzebny. Tak jak pisałem w poscie kable są ok.

  •  

   @qazwsx11: łącze na dziesiatce między dwoma komputerowi zapnie ci się na 4. i 5. żyle, nawet jeśli żyły 1-3 i 6-8 masz padnięte. Setka zapnie ci się na czterech żyłach. Jeśli cały czas działają 3 żyły, ale bez którejś spośród 4. i 5., ale ona chwilami styka to właśnie może ci się połączyć w trybie

   "Raz na 1000 razy, wkładająć i wyjmując wtyczkę, bądź restartując kartę udaje mi się połączyć przez kartę sieciową, ale tylko to restartu komputera bądź wyjęciu i włożeniu kabla."
   Ale oczywiście możesz być w temacie mądrzejszy i żaden tester nie jest ci potrzebny. Szukaj przyczyny dalej, powodzenia.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika qazwsx11

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)