•  

  W swojej kolekcji posiadam kilkadziesiąt flakonów i dwa razy tyle odlewek, ale wciąż nie mogę uwierzyć, że te tanie araby robią taką robotę. Jakby te zapachy poubierać w markowe flakony niszowych firm, to nikt by nie miał obiekcji, by płacić za nie kilka razy więcej. Kompozycja, trwałość, projekcja absolutnie klasa. Siedzę, wącham nadgarstki i piszę rozanielony tego posta. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #perfumy

  źródło: ei_1631042235496.jpg

 •  

  Na który basen warto się wybrać żeby w spokoju popływać sobie żabka? XD Na sportowym w aquaparku dużo ludzi, a nie chcę denerwować swoim tempem ogarniętych pływaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #plywanie #wroclaw

 •  

  Nie wiem czy to dobry tag,ale chciałbym zasięgnąć rady ponieważ sytuacja przynosi mi dużo stresu i szczerze ciężko mi racjonalnie się zachowywać. Otóż wynajmuję sobie spokojnie mieszkanie w Warszawie i wczoraj wieczorem dzwoni do mnie domofon przez który słyszę ''jestem właścicielem mieszkania - otwieraj albo i tak tam wejdę'' - jakby sytuacja absolutnie z dupy ale w ferworze wydarzeń niespecjalnie się zastanowiłem. Mieszkanie wynajmowałem od przemiłej Pani i dotychczas nie miałem żadnych telefonów,odwiedzin - absolutny spokój a mieszkam tu już rok. Okazało się,że ''odwiedził'' mnie współwłaściciel (przynajmniej tyle wywnioskowałem) z którym takowa Pani jest w trakcie rozwodu. Nie ukrywam,że odrobinę mnie ta sytuacja zdenerwowała i daleko mi było do zachowania kultury wobec osobnika,który na wejściu zaczął mi grozić policją że wejdzie z buta do mieszkania i był wielce obrażony kiedy rozmawiałem z nim na korytarzu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie gościu wylegitymował się dowodem (xD),zaczął mnie straszyć prawnikami i wyjechał że od przyszłego miesiąca mam mu płacić połowę czynszu i że wyśle mi numer konta SMSem (brzmi to jeszcze 'dość 'racjonalnie) Powiedziałem,że nie podpisywałem z nim umowy i muszę wszystko obgadać z właścicielką po czym zakończyliśmy tę pokraczną dyskusję i stwierdził że już sobie idzie. Niestety po dosłownie dwóch minutach stania pod moimi drzwiami (zakładam,że usłyszał jak go bluzgam ale sorry jaki normalny człowiek robi obcym ludziom takie jazdy jeszcze chodząc za rączkę z małą dziewczynką) zadzwonił do drzwi ponownie i po otwarciu stwierdzil,że w sumie umowa jest nieważna i mam się wyprowadzić w ciągu trzech dni (xD). Normalnie bym to zlał,ale przy okazji gościu w środku nocy zaczął wypisywać mi SMSy i maile (tak niespecjalnie pomyślałem o podaniu mu tego) że mam 3 dni na wyprowadzkę bo wypowiedział mi umowę (ze skutkiem natychmiastowym - mailem) Nie mam super sytuacji finansowej,zapłaciłem gruby hajs za ten miesiąc,jestem chorym pedantem i można byłoby w tym mieszkaniu jeść z podłogi więc kaucja mi się należy - tak że jeśli gościu chce się mnie pozbyć to chyba powinien oddać mi pieniądze? Przepraszam jeśli przesadnię panikuję,ale jeśli chodzi o kwestie prawne jestem absolutnie zielony a ta sytuacja jest przy okazji wyjątkowo kuriozalna...Rozmawiałem z właścicielką od której wynająłem mieszkanie i gościu podobno chodził tak od mieszkania do mieszkania straszyć ludzi,ale zakładam że tylko mi kazał się wynosić xD Od babki uzyskałem na razie zero konkretów bo wydaje mi się,że sama jest dość rozstrzęsiona sytuacją dlatego pytam się tutaj - mam się czego bać?

  EDIT : Wrzucam jeszcze raz żeby dodać więcej tagów.
  #wynajem #prawo #pytanie #policja
  pokaż całość

 •  

  Jeszcze tylko trzy miesiące.. rzucam pracę w Polsce i wyjeżdżam w końcu do #niemcy
  Już się nie mogę doczekać, aż wyjadę z tego kartonowego państwa bez przyszłości...
  A w międzyczasie korki 2x w tygodniu z #niemiecki żeby być dobrze przygotowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°) #emigracja #emigrujzwykopem #pracbaza

  +: 2-Fenyloetyloamina, TypowyNietypowy +19 innych
 •  

  Mój dzisiejszy zbiór, na oko jakieś 3kg. Udało się zebrać większość odmian (。◕‿‿◕。)
  #chilihead #papryczki #ogrodnictwo #chili

  źródło: ei_1630953527080.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika xxdakee

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)