Wpis z mikrobloga

#programista15k
Jeszcze wczoraj cieszyłem się z nowej pracki a dzisiaj się okazało, że to januszerka i to jeszcze gorsza niż wąsaty Janusz z polski. Co z tego, że dają 7k jak przy okazji każą podpisać zakaz konkurencji na 4 lata, praca hybrydowa ale dopiero po roku XDDDD no #!$%@?ło ich więc z dniem dzisiejszy znowu wracam do grona bezrobotnych. Jeżeli ktoś szuka od nowego roku #androiddevelopera (2 lata expo) lub iOS(ale akurat tutaj komercyjnego doświadczenia nie mam) to niech się odezwie.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 25
@pamareum: nie mogę za bardzo, wróciłem do domu rodzinnego. Rodzice za styczeń mi zapłacą za mieszkanie bo szkoda zostawiać. Jak nie uda mi się do końca stycznia znaleźć pracy to rezygnuje z mieszkania i wracam na stałe do rodziców. Jestem zarejestrowany jako bezrobotny więc jakiś 1000zł wpadnie tak czy siak
@pamareum: no właśnie bardzo tanio a na samym początku płaciłem 750 XD ale z początkiem tego roku mi podnieśli o 100%. Jest to kawalerka ale prąd, wodę, śmieci mam wliczone w to 1350zł