Wpis z mikrobloga

@paffnucy: No cóż, prawdą jest, że jeżeli ktoś się nie wciągnie w świat przedstawiony przez Tolkiena, to będzie to dla niego nudne (te długie opisy wszystkiego) jednak dla mnie to są jedne z najlepszych książek fantasy jakie powstały. Ekranizacja WP jest bardzo dobra, natomiast Hobbit to jakiś nieudany żart

@frytex2: Wiesz, niektórzy będą się zachwycać niektórymi rzeczami tylko dlatego, że są popularne, a nie dlatego, że naprawdę im się podobają
@paffnucy: O ile film jeszcze daje radę, to sama książka... nuda jak cholera. Za długa i niespecjalna. Nie wiem, jak to tam było te 60 lat temu, ale obecnie przypisałbym LotRa do kategorii schematyczne, nudne fantasy niewybijające się niczym poza wałkowany ciągle nurt. Może kiedyś to był jakiś fenomen, ale obecnie to można traktować tylko jako takiego protoplastę, który dał podwaliny na rozwój tego gatunku, aby powstały znacznie lepsze dzieła. Chociaż
@frytex2:

@paffnucy: jak dla mnie pierwsza część jest świetna. Choć może dlatego że podobają mi się opisy. Za to trzecia tragiczna, bo cała fabuła kończy się wcześniej niż książka i dalej nie chciało mi się czytać. Być może jest to wina obejrzenia filmu kilka razy.
@Detharon:

dobry jesteś, jak mnie coś nudzi, to po prostu nie oglądam / nie czytam dalej, zamiast katować się tym dalej i potem żalić się na mirko.


A jakby napisał, że przeczytał pół pierwszej książki i ocenia Władcę pierścienia jako #!$%@? nudne. To by był ból dupy hurr durr nawet nie przeczytałeś więcej jak masz prawo to oceniać prukwo!!11
Napisane o 5 w nocy, wtedy kiedy konczy sie maraton, dobry troll? Ja bylem i polecam isc do kina na premiere jak ktoś nie byl na maratonie, niezly rozpierdzieli sie na ekranie dzieje : D