Wpis z mikrobloga

#muzyka #beatles #swieta #oswiadczenie

The Beatles - I Saw Her Standing There

Tradycji musi się stać za dość. Jak co roku, od 5 lat podczas świat trzeba odkurzyć dyskografie największego zespołu muzyki rozrywkowej. Takie swoiste oczyszczenie po całym roku odkopywania obskurnego techno, drone'ow i wszelkiej maści dziwadeł. Tak jak powiedział Tymański, wszystkie poszukujące zespoły wchodzą do rzeki szukać złota gdzieś głębiej, wówczas gdy większość wartościowych skarbów jest bliżej. Beatlesi właśnie znaleźli i odkopali wszystko co najlepsze, do tego zrobili to 50 lat temu. Polecam taki zabieg wszystkim hehemuzycznym-geekom. Ja tam na muzyce Beatlesow się wychowałem więc dochodzi ogromna siła emocjonalnego podejścia, ale co to kogo interesuje.
KurtGodel - #muzyka #beatles #swieta #oswiadczenie

The Beatles - I Saw Her Standing ...
  • 6
@wujeklistonosza: dalej jest równie dobrze ;). Osobiście uważam, że Abbey Road to ich najlepsze dzieło, i generalnie najlepsza płyta jaka powstała. A Revolver się nie podobał tak bardzo? Bo to był kamień milowy dla muzyki popularnej i słychać tam największy przeskok w ich twórczości. Zawsze byłem ciekawy jak odbierają bitelsów osoby, które ich dyskografie poznawały w momencie, gdy już były w pełni tego świadome xD. ja się wychowałem na tej muzyce
@KurtGodel: ja ich dyskografię chcę poznać, a wzięło się to stąd, że w piosence jednego z moich ulubionych zespołów czyli Pink Floyd - było nazwiązanie do Lucy in the sky... z ciekawości posłuchałem i mi się spodobało. Chce iść dalej.