Wpis z mikrobloga

@StayOut: co z tego to nie ma znaczenia, zobacz ile innych giełd nadal działa. To już nie te czasy, kiedy był tylko Mt. Gox. Dla mnie lepiej bo może BTC znowu stanieje. A to, że ludzie są chciwi tego nikt nie zmieni, taka nasza ludzka natura.
A jak to się okaże nawet prawdą to pewnie najbardziej inwestorzy w Ripple i Stellar ucierpią.
@pawlo74: No nie, Pawlo, jeśli Bitstamp nie ogarnie szybko tej sprawy, nie pokryje strat i nie wróci do gry, to bitcoin może nie umrze, ale jest spora szansa, że wróci do roli waluty używanej jedynie w podziemiu internetowym do mrocznych interesów. Śmierć kolejnej dużej giełdy oznaczałaby w praktyce uśmiercenie perspektyw bitcoina na dalszy rozwój i odwrócenie się większości ludzi od giełd krypto - w końcu ile można? Ryzyko byłoby zbyt wysokie.
@diabLEEca: mówię Ci, że nie, spokojnie. Co te goxy i bitstampy mają za znacznie dla ludzi, którzy wiedzą co to jest Bitcoin ? Nic. A dla innych niech oni się trzymają z daleka. Słyszałaś co znowu gubernator texasu ogłosił, btc za walutę ? Jeszcze raz niech półgłówki się trzymają z daleka a szakale już i tak za nich decyzję podjęły ;) Nowy Jork rząd mandaty w btc zbiera nic Ci to
W apce na fonie musiałem się przełączyć z Bitstampa. To był mów największy problem, tragedia lol, miałem duży problem którą giełdę wybrać, byłem w szoku ze tyle ich jest ;)