Wpis z mikrobloga

@tomyclik: chciałbym, aby wszystkie lewackie oszołomy z Polski ( #lewactwo ) zobaczyli to zdjęcie i walnęło się w ten głupi ryj. Polska od wieków była tolerancyjna dla innych religii (protestantyzm, judaizm, islam - tatarzy), kolorów skóry, kobiet (prawa kobiet). Mimo to oszołomy krzyczą jakieś pierdy, że Polska jest zacofana... Ech... Europa zachodnia ma wiele grzechów na swoim koncie, podobnie USA. Wystarczy poczytać o tym jak wyglądała tam segregacja rasowa jeszcze w
Polska od wieków była tolerancyjna dla innych religii (protestantyzm, judaizm, islam - tatarzy), kolorów skóry, kobiet (prawa kobiet).


@leonidas84: To jest prawda, ale ja mam czasem wrażenie że gdzieś od '45 straciliśmy swoją dawną polskość. Weź sobie poczytaj komentarze w tym wpisie i ilość plusów. A to ma niby być portal ten lepszy co się wywyższa ponad inne onety czy tleny...
@spere: ogólnie rasista nie jestem. To miał być bardziej żart, ale zaraz lewaki się spinaja i #!$%@?. Z drogiej strony dobrze, że jesteśmy mało tolerancyjni, zobacz co się dzieje na zachodzie? Bomby #!$%@? co skrzyżowanie. Elo!
@teraz_fred_wyrucha_was: Polska (a raczej Rzeczpospolita) była najlepszym krajem pod tym względem w Europie i świadcza o tym np. imigranci ze względów religijnych z regionu Beneluksu. Tradycje sa wielkie. Ale już w okresie II RP były limity dla żydów (jako rasy) na uczelniach chociażby. To tak w gwoli ścisłości.