Wpis z mikrobloga

@Mayki44: pamiętam jak gazety rozpisywały się o nowej epoce wraz z premierą Ginger`a - chociaż nikt nie wiedział co to w ogóle będzie. Już po premierze czytałem ze gdzieś w USA (Atlanta?) chcieli w to wyposażyć listonoszy - imo najlepsze rozwiązanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RidgeForrester: Z tego co pamiętam, to nawet Bill Gates był tym zajarany i coś tam w Gingera zainwestował.

Fakt faktem, cena nie sprzyjała masowemu rozpowszechnianiu się tej technologii.
  • Odpowiedz
@Mayki44: tylko w pewnym stopniu

Jimi Heselden – faktycznie zmarł po upadku z klifu podczas jazdy na Segwayu[16][17], jednakże nie był jego twórcą, lecz inwestorem, który kupił firmę Segway Inc. – producenta tych pojazdów. Wynalazcą Segwaya jest Dean Kamen.
  • Odpowiedz
@Mayki44: jak jeździłem na elce kupę lat temu to wyprzedzałem gościa na segwayu który popylał trzypasmówką w Poznaniu xd instruktor mial mine jakby ufo zobaczyl, ze to ma 2 kola i sie nie wywala
  • Odpowiedz
@Mayki44: Swego czasu spekulowano, że Ginger to będą jetpacki. Pamiętam jak dziś. A okazało się, że to zwykłe bardziej zmodyfikowane hulajnogi.
  • Odpowiedz
@RidgeForrester: Też to pamiętam. Czytałem dłuższy artykuł jak to twórcy spekulowali, że architekturę miast będziemy dzielić na czasy przed i po premierze tego urządzenia. Że większe miasta będą musiałby przebudowywać ogromne fragmenty, żeby dostosować się do nowej rzeczywistości.
Prawa do ksiażki o tym wynalazku ktoś kupił w ciemno, nie wiedząc o czym będzie.
Po tym wszystkim byłem pewien, że jeśli nie chodzi o teleport, to przynajmniej jetpack
  • Odpowiedz
@Mayki44: Na Malcie organizują zwiedzanie, właśnie na tym gównie... nie wiem jak to możliwe, ale ja szybciej szedłem, niż cała grupa zwiedzających jechała.
  • Odpowiedz
@Onde: W Krakowie też można na tym zwiedzać, pewnie w innych miastach też. Całkiem wygodna opcja, żeby szybko przemieścić się z jednego zabytku pod drugi, obsługa banalna i nawet można całkiem szybko się rozpędzić.
  • Odpowiedz