Wpis z mikrobloga

TESTY BETA SYSTEMU AKO "3" by orbit85

Tydzień: 1
Poziom Systemu: 4
Ilość: 7/8

Wracamy do gry a z racji iż mamy już 4 poziom systemu i o wygrane nie musimy się już martwić czekamy tylko na dodatkowy zysk ( ͜͡ʖ ͡€)

Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

O co chodzi w systemie:
http://www.wykop.pl/wpis/11168528/witam-pisalem-ze-do-gry-wracam-dopiero-za-2-tygodn/

Wtorek 03.02.2015

*****************************
AS Roma - Fiorentina
typ:
Fiorentina poniżej 4.5 rożnego

Lille - PSG
typ:
Rzuty rożne - HANDICAP
PSG + 1

ako: 3.4

*****************************

"Pamiętajcie, że są to testy beta i gracie na własną odpowiedzialność"

Moja historia:
http://www.wykop.pl/wpis/11117402/nowy-cel-nie-zostal-osiagniety-wiec-przydalaby-sie/

#bukmacherka
  • 28
@SatanD: Fiorentina na wyjazdach ma średnio 4.5 rożnego/mecz, w ostatnim meczu na wyjeździe z Romą nie mieli ani jednego rożnego, ale to są puchary, więc różnie może być. Ja zaryzykuje na sumę rożnych poniżej 10 za kurs 2,05 albo poniżej 11 za 1,72 będzie pewniejsze :)
@Orbit85: W tym tygodniu jesteś na 4lvl czyli 400zł do przodu nawet jeśli przegrasz 7 i 8 kupon?
ps. ja puściłem 2 twoje kupony które weszły i teraz jestem 800zł bo trochę większa stawka xD może lepiej będzie jak zwiększysz stawkę? bo puszczasz przeważnie z kursem 3 ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzisiejsze odpuszczam bo jak nie musisz wygrywać to stawiasz od niechcenia :P
@pasio9: Przy czym dwa rożne mieli w ciągu pierwszych 10 minut gry... już pożegnałem się z tym meczem, a tu proszę! :) Czekamy na PSG. Chociaż dla mnie i tak stawką jest nie duża wygrana, a powrót do gry, bo ostatnio stan bukowego konta trochę mi się uszczuplił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Orbit85: no wreszcie!! dzieki wielkie.. mialem ten niefart ze pierwsze dwa double nie weszly o wlos i kosztowalo mnie to 50 euro.. nastepn dwa double pogralem za 10 euro.. i tez jedno spotkanie nie weszlo.. odposcilem.. dzis wrocilem by zaufac ponownie za 15 euro.. i weszlo! co prawda strat nie zrekompensowalem ale widze, ze to co tam analizujesz ma sens, tak wiec dziekuje i gratuluje jednoczesnie.. P.S. juz myslalem ze dzis
@SatanD: Rozmawiałem z trenerem Fiorentiny i mówił że więcej jak 4 nie zrobią.
@veritas93: Tak 400zł w ciągu 3 dni a po dzisiejszym kuponie prawie 1k ale został jeszcze jeden kupon do zagrania więc coś koło 900 :) A co do stawki to fakt że boli strasznie bo kupony po 3,5 ako wchodzą ale jeśli mam coś zmieniać to dopiero po 2 tygodniach gry. Mogłeś dzisiaj nie odpuszczać :)

@
Orbit85 - @SatanD: Rozmawiałem z trenerem Fiorentiny i mówił że więcej jak 4 nie zrob...

źródło: comment_U4Mv506DEUySWyop0NNrZkOuv5agFMwM.gif

Pobierz