Wpis z mikrobloga

1. Stonoga mówi, że nie będzie się pchał do polityki.
2. Niedługo ujawni tajne nagrania na temat postkomunistów!
3. Stonoga zapisuje się do KNP.
4. Niedługo ujawni tajne nagrania na temat postkomunistów!
5. Stonoga nie chce poważniejszego stołka w jednym z oddziałów KNP z powodów zdrowotnych.
6. "Wypiedalaj chamie za bramę!" i duży rozgłos.
7. Akcje charytatywne i wielka popularność.
8. Stonoga chce być prezydentem.
9. Niedługo ujawni tajne nagrania na temat postkomunistów!
10. Korwin nie chce go wystawić i stwierdza, że nie będzie kandydował bo mu na to prawo nie pozwoli.
11. Stonoga strzela focha, odchodzi z KNP.
12. Wipler i Korwin wstawiają film z Krzysiem i Stonogą.
13. Totalne bóldupienie, Stonoga wypina się na KNP, twierdzi, że to Korwin rozbija prawicę, zakłada własną partię.
14. Niedługo ujawni tajne nagrania na temat postkomunistów!
15. Stonoga wybacza Wiplerowi.
16. Stonoga mówi, że RN to wspaniali ludzie i wielcy patrioci.
17. Niedługo ujawni tajne nagrania na temat postkomunistów!
18. Marian Kowalski udziela wywiadu, w którym mówi, że nie ufa Stonodze.
19. Ból dupy Stonogi - "RN #!$%@? głupoty i jest śmierdzącą partią, która nic nie zmieni".
20. Korwin jest spoko, ale Wipler jednak śmierdzi a KNP i RN to gówniane partie i #!$%@?ć je, ja tu zrobię porządek!
21. Niedługo ujawni tajne nagrania na temat postkomunistów!
22. ZBANOWAĆ WSZYSTKICH!
23. Co tak mało udostępnień? #!$%@? to, jak nie będzie więcej to usuwam konto.
24. Ja coś miałem usuwać? Nieee.
25. Górnicy do boju! #!$%@?ć Warszawę, wszystko dla was!
26. Korwin co ty #!$%@?? Jaka prywatyzacja? Niamcy nas wykupio! Paczta jaki debil!
27. Stonoga #!$%@? wszystko i wycofuje się z polityki.
28. Popieram PodziemnaTV i wszyscy powinni się zjednoczyć przeciwko bandzie z sejmu!
29. Ale z serwisu 1polska to mnie usuńta, nie życzę sobie!!!
30. Debata polityczna z Wilkiem. Stonoga mówi, że nie przyjdzie.
31. A nie, jednak przychodzi.
32. Ale wycofał się z polityki.
33. A nie, jednak chce sojuszu z RN, bo to so wspaniali patrioci, wielcy ludzie i KNP bo w końcu ni ma tam Wiplera a pamiętajcie! Wipler to mało wiarygodny karierowicz i kret! Mi za to można ufać!
34. Mam przecieka! Bronek nie będzie kandydować! Na prezydenta pójdzie Schetyna! Potwierdzone na 100%!
35. Komorowski jednak będzie kandydować.
36. Eeeee.... Yyyyyy... No paczta ludzie jak mieszajo oszuści! Tera mówi, że Schetyna ma być premierem! No to już je pewne na 200%!!!! Czy ja was kiedyś oszukałem?!
37. GDZIE SO TE OBIECANE PAPIERY NA POSTKOMUCHÓW JA SIEM PYTAM PANIE WIARYGODNY STONÓG?!
38. Czerwone gnoje po mnie pszyszli! Ale ja siem nie dam! Już mnie nie ma w Polsce! Tu mnie nie złapio!
39. Ja ich załatwię! Ja mam kasę! Ja ich przekupię! Ja chory jestem! Ja nie mogę iść do więzienia!
40. Ale wy walczcie, a jak wam się coś stanie to pamiętajcie, że ... jestem z wami duchem! Do boju i adios frajeros!
41. I macie napisać do prokuratora! Zaspamujcie go w mojej sprawie!!! Tak nie morze być! #stonogawyklety
42. Benda wydawać gazetę! Czerwone ryje bójta siem!
43. Ale kupujta ta gazeta! Po coś żem ją drukował!
44. Ło ludzie z ty gazety to bendo grube hajsy! Kupta ode mnie udziały! Będzieta bogate!
45. Udziały w tej poprzedniej firmie? Znaczy, no... No jebło, ale ja wam za nią kasę oddałem! Skond mogłem wiedzieć, że się nie uda?! ZAUFAJTA MI!
46. Piiiiiwo, piwko. piweczko zimniutkie! Ktooo nie kupi ten jeeee komuch! A przy okazji gazetę kupujta, bo taka rzetelna!
47. No miało być dwa miliony butelek, ale ten tego... Ciechan się wykruszył, także chj z nim... ale wiecie co? Wódka będzie! Polacy lubio wódeczkę, to wtedy pokażemy komuchom, jakie my so twardziele!
48. Teraz je wojna. Kto kombinuje ten żyje (...) i wódki się też napije.
49. Co? Nie podoba wam się moja gazeta?! To won do sklepu se kupić Wyborczą!!!

#stonoga #4konserwy #neuropa #pasta #4kuce #polityka
  • 17
@RPG-7: Przecież za wszystkie nieudane interesy oddawał pieniądze zainteresowanym,nikogo nie oszukał pomylił się tylko co do Schetyny.Nie wiem czemu wykop tak stonogi nie znosi...
@RPG-7: Zapomniałeś dodać faktu, że zaczął przez chwile nawoływać do popierania w wyborach Kukiza. Pod tamtym postem napisałem mu, ze jeśli miałbym głosować na Kukiza to wolę nie iść w ogóle na wybory...i się zaczęło wyzwiska jego piesków ze jestem #!$%@?, postkomunistą i w ogóle żebym zgodził brodę...