Wpis z mikrobloga

Wszystkim przeklinającym PO za to, co robią z Polską i mającym z tego powodu zamiar głosować na PiS prawilnie przypominam, że jakiś czas temu, z jakiś konkretnych powodów ten sam PiS przegrał wybory. Myślicie więc, że cokolwiek się zmieni, a Duda magicznie uzdrowi ten kraj?

Karuzela polityczna trwa więc w najlepsze. Raz jednych, raz drugich, potem tasowanko i dawaj od nowa.


#polityka #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #prawilnieprzypominam #po #pis #wybory #korwin #tylkokrul
  • 9
@Krizos: Rozumiem, że głosowanie na mniejsze zło jest tożsame z niegłosowaniem na większe zło. Ale w tym wypadku głos na takiego #krul (czy kogokolwiek w sumie) tak samo odbiera jeden głos temu większemu złu, czyż nie? Bo głosując ponownie na PiS generujemy sytuację, w której robiąc ciągle to samo oczekujemy innych rezultatów, a tak to nie działa niestety. Scena polityczna podzieli się na tych chwilowo dobrych i tych chwilowo złych, a
@the4dk: Obiecuje Ci, ze jezeli znajde kiedys partie, na ktora bede glosowal z przekonania, moj wybor bedzie dyktowany innymi niz wyzej wymieniony czynnik. W 2007 zaglosowalem na PO, bo im uwierzylem i teraz pluje sobie w brode, ze az mi po szyi cieknie. Korwina rozawazam od lat wielu, ale zawsze kiedy wydaje mi sie, ze chyba sie przekonalem on musi palnac jakas bzdure. Obecnie jestem na etapie, ze PO trzeba za
@the4dk:
A ja muszę przyznać że ciągle szukam partii na którą zagłosowałbym z czystym sumieniem, bo taki obraz Polski by mi się podobał, niestety takiej niema, stąd szukam wśród tych małych partyjek jakiejś perełki, którą warto poprzeć aby wypłynęła na głębsze wody. Korwin nie jest na szczęście jedyną alternatywą.