Wpis z mikrobloga

72 dzień bez cukru i pszenicy, waga -19,5 kg, do zgubienia pozostało 0,5kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 5 dni codziennie osssstro rower + basen, w sobotę przez 10 godzin pomagałem w przeprowadzce - wnoszenie mebli na 3 piętro bez windy - waga -2,5 kg. Trochę zakwasów ale efekt niemal został osiągnięty. 31 grudnia 2014 waga 99,8 kg, a przed chwilą tadam!

#postanowienianoworoczne #dieta #chwalesie
adam-kaszeba - 72 dzień bez cukru i pszenicy, waga -19,5 kg, do zgubienia pozostało 0...

źródło: comment_8khGjxn0oxVirRFqekaMu562CI25sJkh.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@juz_tu-bylem: Wyczytałem że przetworzona pszenica działa na organizm jak cukier a założyłem sobie że ograniczam węglowodany do minimum. Wcześniej wraz z mięsem była podstawą mojej diety i chyba dlatego tak się upasłem.
  • Odpowiedz
@adam-kaszeba:
Nie zostaje Ci nadmiar skóry przy tak szybkim chudnięciu?
A w ogóle to wielkie gratulacje - że chciało Ci się zacząć i że tak wiele osiągnąłeś.
  • Odpowiedz
@adam-kaszeba: Bardzo intensywna redukcja, będziesz musiał się ostro pilnować, bo chudłeś w tempie ok. 2kg na tydzień, a to dla organizmu jest lekki szok. Jaki masz plan po osiągnięciu celu? Siłownia?
Też jestem na redukcji własnie, ale robię to trochę spokojniej, jak na razie 6 tygodni i ok 6-7 kg w dół.
  • Odpowiedz
@adam-kaszeba: A co z dietą? Bo jeśli utrzymasz intensywność treningów i tę samą dietę, to nadal będziesz prawdopodobnie redukować. A jeśli zmienisz dietę, to zaczniesz przybierać na wadze. Pytam więc jaki masz plan? :)
  • Odpowiedz
@guitarrox: to nie jest jakaś restrykcyjna dieta, wystarczy pewnych rzeczy nie jeść, nie jeść wieczorem i jeść z umiarem. Jest mnóstwo produktów o których kompletnie zapomniałem wcześniej. Ryby, niesłodzony nabiał, warzywa, owoce. Bardzo pomaga przyjmowanie jednej piguły chromu dziennie - stabilizuje poziom cukru i zapobiega napadom głodu.
  • Odpowiedz
@Iudex: może zejdę do idealnego BMI ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 75 kg jest jak najbardziej w zasięgu. Już zacząłem włączać do diety produkty z których na jakiś czas całkowicie zrezygnowałem np. chude mięso dwa razy w tygodniu kurczak, wołowina/, ryż brązowy. Kilka razy nawet zdarzyło mi się nawet posłodzić poranną kawę. Najlepsze jest to że już tak się przyzwyczaiłem do takiego odżywiania i stylu życia że
  • Odpowiedz
@adam-kaszeba: Dobra, powiem tak - nie jestem specem, ale tym razem żeby swoje chudnięcie zrobić porządnie, to skonsultowałem się z profesjonalnym trenerem. Wytłumaczył mi jakie błędy do tej pory popełniałem i mam wrażenie, że możesz wpaść w to samo :) Organizm przyzwyczaja się do Twojej diety i trybu życia. Masz określone zapotrzebowanie kaloryczne wynikające z Twojej aktywności i dietę, która w jakiś sposób je wypełnia. Jak podnosisz liczbę kalorii, a nie
  • Odpowiedz
@Iudex: Racja. Nie mam jakiegoś ściśle sprecyzowanego planu na utrzymanie wagi. Na pewno będzie mi towarzyszyła aktywność fizyczna . Na razie jestem zadowolony bo udało mi się osiągnąć zamierzony cel i okazało się że nie było to specjalnie trudne. Nauczyłem się sporo o własnym organizmie, popełniłem na początku kilka błędów po których czułem się fatalnie. Ale jedno już wiem na bank. Równie ważne jak to co się je jest to ile
  • Odpowiedz