Wpis z mikrobloga

Według dzieci z HLTV.org:
- jeśli VP ma DDOSy, to jest to ich wina i powinni się zabezpieczyć przed tym
- jeśli przeciwnik VP ma DDOSy, to jest to wina VP i (ludzi z polski) i to przez nich przeciwnik nie może grać

- jak VP przegrało mecz przez DDOSy, bo nie mogli grać i grali w 4 (chyba na początku stycznia 2015), to nic się nie stało i to ich wina
- wczoraj jeden z graczy VP miał DDOSy i zastąpił go Kuben. Problemy DDOSy też miało EnVyUs i nie mogli sobie z nimi poradzić, więc admin dał walkowera i VP wygrało. Według HLTV, VP powinno oddać wygraną EnVyUS dlatego, że to ich wina, że przeciwnik miał DDOSy.

PS i jeszcze bonus: według nich publiczność w Katowicach na finale NiP vs Fnatic, zachowała się skandalicznie, bo większość ludzi kibicowało NiP
( ͡º ͜ʖ͡º)


#csgo #gry #vp #pasha
  • 17
Swoją drogą nie mają patentu na DDoSy? Ze 2-3 łącza w domu od różnych dostawców? Oni wydobywają ich adresy z serwerów, ts czy w jaki sposób?


@XpedobearX: chyba Pasha mówił, że przez te DDOSy na początku 2015, ma teraz 2 łącza. Nie wiem jak reszta w VP.
@qlimax3: No jeśli tylko dlatego, że mają stałe adresy IP i ktoś kiedyś ich namierzył, to jakieś czyste kretyństwo z ich strony. Z chęcią bym się dowiedział więcej na ten temat. Tym bardziej, że łącze to koszt 50zł/msc z dobrą przepustowością :D
Wystarczyłoby posiadać w domu dwa łącza - jedno do internetu np. UPC, drugie do grania ze zmiennym adresem - neostrada. Nawet jak wycieknie twój adres to robisz restart i przydziela ci nowy adres. Ja #!$%@?ę, już o VPN nie wspominam bo to dla nich pewnie szalona jazda xD (grałem na VPNie od tigervpn - mają m.in. polską lokalizację spośród 50 innych i ping max kilka ms wyższy). Żeby zarabiać tyle hajsu i
Na lte z komory mozna spokojnie grac. Chyba cala vp csa ma jakies zaćmienie umysłowe skolo swiatowi gracze maja problemy z ddosem.
@qlimax3: nie widziałem tego, grał lepiej od np. polskiego Screama rEDa? (tego co w Inshock grał) czy porównywalnie? Formę jakąś tam widać, że kiedyś miał? Ubijał coś?
Formę jakąś tam widać, że kiedyś miał? Ubijał coś?


@Makku11: nie, grał bardzo przeciętnie (taki Izak byłby od niego dwa razy lepszy) nie pamiętam czy w ogóle kogoś zabił, może 1 czy 2 fragi. Grał bardzo defensywnie.
@qlimax3: szkoda, jakby wrócił do treningów to mógłby robić za stand-ina w przypadku ddosów VP, które zdarzają się często. Ja się zastanawiam czy kiedykolwiek zobaczymy Izaka w jakimś profesjonalnym meczu :D Izak w 1.6 kiedyś grał profesjonalnie czy w source'a? Wiem, że w któregoś cs'a tak ale nie pamiętam w którego.
@Makku11: już nie raz mówił na streamie, że już się nie nadaje na powrót do profesjonalnego grania, za dużo nerwów by go to kosztowało itp.
Nawet Pasha się go pytał o to. Kiedyś nawet powiedział, że dobrze gra, ale jak np. gra z nim (Pashą) to za bardzo się denerwuje/spina.
Ja myślę, że VP powoli się wypala, jeszcze 2 max 3 lata i będzie koniec. Następców trzeba szukać w dzisiejszych Gamers2
@qlimax3: no tutaj masz racje, ale tak jak chlopaki z VP po 30stce sie wypala, a bodajze Taz ma 28 to chlopakom z G2 jeszcze tych 2-3 lat potrzeba, ale zycze im najlepszego :D