Wpis z mikrobloga

#dziendobry, założyłam właśnie świeżutkie, zielone konto firmowe, więc witam się, chociaż prywatnie jestem tu już od dawna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prowadzę jednoosobową działalność szkoleniowo-tłumaczeniową, więc gdybyście potrzebowali pilnej, darmowej porady językowej z angielskiego albo pomocy z przetłumaczeniem jakiejś trudnej frazy, możecie mnie wołać bezpośrednio. Będę monitorować tagi #angielski i #tlumaczenie, ale wiadomo - bezpośrednio zawsze szybciej. Tworzę m.in. kursy z angielskiego na #memrise, które będę podrzucać niedługo na mirko (szykuje się też mały konkurs z nagrodami), ale gdyby ktoś potrzebował czegoś na już, to niech napisze, może coś ciekawego się znajdzie. :)

Zamiast pokazmorde podrzucam nigdzie niepublikowaną dotąd ulotkę reklamową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziwnypanzestocku
uczalka - #dziendobry, założyłam właśnie świeżutkie, zielone konto firmowe, więc wita...

źródło: comment_JJQLO3XaaTTy5Tz62va4Ruj3LE3I1Dqk.jpg

Pobierz
  • 49
1. Dlaczego na ulotce jest zdjęcie dziadka zamiast młodej osoby przecież języków uczą sie głownie młodzi ludzie.
2. Zawsze mnie zastanawiało jak to przetłumaczyć... "Fuck you you fuckin' fuck."
@peszmerd: Jeśli jesteś purystą, to...


@Proxima_Centauri:
1. To jest ulotka zamówiona specjalnie dla mirko (zobacz: #dziwnypanzestocku).
2. Jeśli zależałoby Ci na zachowaniu "jednolitości" przekleństw, można na przykład "Jeb się, ty #!$%@? #!$%@?". Jeśli nie, np. "#!$%@? się, #!$%@? #!$%@?". Ale możliwości jest mnóstwo, ponieważ polski język wykazuje się bardzo wysoką różnorodnością będących w użyciu przekleństw.