Wpis z mikrobloga

Jak ja sie cieszę ze mieszkam w takim "katolandzie" i zacofaniu. Przynajmniej nie robimy #!$%@? z logiki. Ale zacznę od początku.

Jestem na fb w grupie dyskusyjnej jednej z Marek #streetwear. Dzis w BBC puszczano dokument o NIELEGALNYCH imigrantach z Afryki. Na zdjęciu ktore koleś zamieścił na grupie był czarny ubrany w bluzę tejże marki. Koleś opisał to tak : " I spotted illegal immigrant in this hoodie. BBC programme". Wiecie jaki był pierwszy komentarz? " no human is illegal".

No #!$%@?, robienie kurtyzany z logiki Level Max! Komentarz od razu dziesiątki like i totalny hejt i wyzywanie od debili autora postu. Bo murzyn czy inny bez papierów i pozwolenia na wjazd nie jest "illegal"

Ogarniacie to? Przebywanie nielegalnie na terenie danego kraju juz nie jest nielegalne bo żaden człowiek nie moze byc nielegalny. To samo było u mnie w robicie gdy przyszła babka do nas na szkolenie. Mowila ze odchodzi sie od sformułowania "nielegalny imigrant" bo żaden człowiek nie moze byc nielegalny(?!)(Znów podkreślam, jakie to Kirwienie logiki Max!). Kiedy delikatnie wytłumaczyłem jej ze jesli ktos bez papierów i pozwolenia dostaje sie na teren obcego panstwa to JEST nielegalnym imigrantem z punktu prawnego i zwykłego logicznego myślenia to zostałem wyproszony z sali (?!)

Czasem serio myśle ze na zachodzie to bym nie wytrzymał w kontaktach z takimi ludzimimktezy cały czas przeczą zdrowemu rozsadkowi. Bo juz nie mozna nazwać rzeczy po imieniu zeby bron boze nikogo nie urazić.

Chore.

#korwin #oswiadczenie #coolsotry #4konserwy #bekazlewactwa #coolstory
Pobierz WujekRada - Jak ja sie cieszę ze mieszkam w takim "katolandzie" i zacofaniu. Przynajm...
źródło: comment_GGFSzV9leU73OZ0c8Rb0gdiY6O2KUDL1.jpg
  • 5
To samo było u mnie w robicie gdy przyszła babka do nas na szkolenie. Mowila ze odchodzi sie od sformułowania "nielegalny imigrant" bo żaden człowiek nie moze byc nielegalny(?!)(Znów podkreślam, jakie to Kirwienie logiki Max!). Kiedy delikatnie wytłumaczyłem jej ze jesli ktos bez papierów i pozwolenia dostaje sie na teren obcego panstwa to JEST nielegalnym imigrantem z punktu prawnego i zwykłego logicznego myślenia to zostałem wyproszony z sali (?!)


@WujekRada: To
@Aleksander_Newski:

Pracuje w placówce utrzymywanej z budżetu UE. Zajmuje sie aktywizacją młodych na rynku pracy. Zakładanie firm i jakies dotacje głownie. Mógłbym o tym opowiadać bo naprawdę duzo sie tam dzieje a przez czesto chore polskie prawo nie mozemy robic wielu rzeczy.

Szkolenie jakies o emigracji w UE głownie. Ciekawe bo duzo badań było. Ale jak przyszła babka mowic o tej spoza UE to sie zaczęło.