Wpis z mikrobloga

Mam do wyczyszczenia laptopa, wyłącza się na wymagających grach bo słabo odprowadza ciepło- jeżeli nigdy nie rozkręcałem laptopa to ryzykować i warto samemu czyścić? Laptop to Toshiba l750-12u. Kurz wypada aż przez głośniki :/ Ile kosztuje czyszczenie laptopa w serwisie ze zmianą pasty? Najbardziej boję się, że albo słabo wyczyszczą, albo coś podmienią i wsadzą rupiecia (tak samo jak miałem w samochodzie przypadek)

#laptop #czyszczenie #konserwacja #toshiba #pasta #termoprzewodzaca #swerwis #l75012u
  • 16
@Glebrin: Ja z moim hp zrobiłem tak: wziąłem sprężarkę, dyszę i przeczyściłem nią wyloty powietrza. Temperatura poszła w dół, a komfort pracy polepszył się od razu. Polecam. W serwisie zapłacisz dużo, a po co przepłacać. Lepiej samemu przeczyścić. Jeśli pasta jest zużyta to możesz wymienić ją sam. Jest mnóstwo poradników jak to zrobić.
@Glebrin: Jeśli nie jesteś furiatem albo świrem który powyrywa wszystkie kable i masz trochę cierpliwości + śrubokręty trochę mniejsze to bierz się, to nic trudnego tylko czasami czasochłonne przez to jak pozakręcane bywają modele różne. I nic na siłę, jak coś nie wychodzi to zanim przyłożysz trochę siły sprawdź 3 razy czy gdzieś nie jest ukryta jakaś mała śrubka która to jeszcze trzyma.