Wpis z mikrobloga

Mirki szukam jakiejś gry MMORPG albo hack n slasha w multi :< Ostatnio pogrywałem w D3, doszedłem do GR50, na postaci prawie same ancienty i nie chce mi się już w to grać, przynajmniej do kolejnego sezonu. W POE z chęcią bym pograł, ale w tej chwili nie ma żadnej nowej ligi oprócz 5-dniowego wyścigu, a gra na niesezonie jest nudna.

Gra, której szukam może być P2P, B2P albo F2P. W przypadku F2P wolałbym, aby jednak nie była P2W, bo jak gram za darmo, to gram za darmo, a z doświadczenia wiem, że aby w grach F2P coś osiągnąć trzeba najczęściej wydać więcej pieniędzy niż na gry P2P ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz może wypiszę kilka MMORPG, w które grałem i co mi się w nich podobało albo i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- WoW - lubiłem tę grę aż do nowego dodatku. W WoD nie mam co robić, według mnie jedyne co ten dodatek oferuje to nowe raidy i gra mi się natychmiastowo nudzi. Dopiero co zmarnowałem prepaid, więc WoW odpada...
- TERA - nie trawię tych koreańskich gierek, w których im lepiej ubrana postać, tym mniej ubrań ma na sobie. Dodatkowo jakieś małe chińskie dziewczynki i dziwne jęki w trakcie walki, meh.
- Aion - podobnie jak TERA
- MU - poświęciłem na tę grę bardzo dużo czasu, ale nie grałem w MU już od kilku lat i mam wrażenie, że kolejne patche tylko ją zniszczyły
- Allods Online - bardzo podobała mi się fabularnie i graficznie, ale P2W wszystko popsuło
- Runes of Magic - chyba najgorszy klon WoWa w jakiego grałem
- Rift - skopane animacje postaci i moim zdaniem najlepszy klon WoWa. Pamiętam jak kiedyś lokacje były przepełnione graczami i można było się świetnie bawić na niższych poziomach. Kiedy ostatnio odpaliłem Rifta wszędzie były pustki - podobno wszyscy siedzą na max levelu, nikt nie leveluje altów, a na serwerach NA gra dwa razy więcej graczy :<
- SW:TOR - grałem w to może jakiś rok temu, gra bardzo mi się podobała, ale miałem miesięczne premium za kupno gry w sklepie. Słyszałem, że gra jest trochę P2W, poza tym nie wiem jak w tej chwili ma się sprawa z populacją w TORze. Najbardziej rozważam właśnie tę grę, ale mam wolny internet i nie chcę ściągać na darmo, więc chętnie poznałbym Wasze opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Cabal - lubiłem, ale jeśli miałbym znowu w to grać, to tylko w CBT Cabala 2, której nie dostałem :<

Nie zależy mi na dużej ilości Polaków, bo i tak zazwyczaj gram z obcokrajowcami :<

A, i nie szukam gry na czas dłuższy - grałbym pewnie do końca maja, bo od czerwca nie będę miał czasu na granie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mmorpg #mmo #gry #kiciochpyta
  • 9
@Zavis: Przeczytałem w jakie gry grywasz. I powiem Ci tak, to nie mmo, ale polecam zacząć marnować życie w cs:go.
Polecam dlatego, że wiele godzin poświęcasz na pojedyńczą grę.
Jeżeli by Ci jednak nie pasował FPS ...
... czy słyszałeś już o Star Citizenie w wersji beta ? :D
@CyfrowyD: Zabierałem się już kiedyś do kupna CS:GO, ale stwierdziłem, że takie drużynowe FPSy czy też MOBA nie są dla mnie, jako że jestem nerwowy i gra mnie męczy, a nie bawi.
@bloodcrawler: Nie próbowałem, ale nie jestem też pewny czy przypadłaby mi do gustu, bo sprawia wrażenie gry, na którą trzeba poświęcić olbrzymią ilość czasu, a jak pisałem szukam czegoś do pogrania przez miesiąc :<
@teluch: A te
@Zavis: ArcheAge. Nie ma dużo Polaków, jak już to grają w dużych gildiach. Masz 120 klas postaci, gra jest sandbox, możesz mieć domek, pole i robić co chcesz. Dosłownie. Nie musisz złamanego grosza wydać, bo "premium" możesz sobie zarobić po prostu grając. Nie ma dużej różnicy między kupionymi za kasę itemkami a uzbieranymi/odkupionymi od graczy. Od Twojego zaawansowania (ograniu skili, bo musisz wiedzieć co i jak działa, co może użyć oponent),
Zależy od procesora. Wiadomo, jak walczy ze sobą setki ludzi na raz a masz słaby procesor to unikaj tego. Spokojnie 5 letni procek uciągnie jednak Grimghast Rift czy Crimson Rift a nawet jakieś rajdy na boski. Pamiętaj, że w opcji możesz ograniczyć ilość wyświetlanych postaci !! Wtedy nic nie spadnie :) #archeage