Wpis z mikrobloga

@cebulowa_zydomasokomuna: Ja zawsze byłem ektomorfikiem, suchoklates over 9000, podjarało mnie kolarstwo - robiłem po 300h kardio rocznie, z powodu problemów z migdałami zimą nie jeździłem, więc zawsze mi tam kilka kg weszło. W tym roku zimę kompletnie przesiedziałem na dupie, praca 8h za biurkiem i te sprawy - oczywiście poszło gdzie? 10kg w brzuch (,). No nic, trzeba się za siebie wziąć, siłka + rower powraca, przestaję
  • Odpowiedz
@zupa_z_kasztana moja mama tez tak narzeka ze przeciez malo je a nic nie leci w dół. Tylko ze ona tak ma ze jak sie czyms zestresuje to cala paczka ptasiego mleczka leci na raz. Nawet nie wiemy ile kalorii przyjmujemy takim podjadaniem i moze tak samo jest w tym przypadku. Ale tarczyca i Hashimoto tez moga miec z tym duzo wspolnego
  • Odpowiedz
@cebulowa_zydomasokomuna: MI brzuch urósł po operacji kolana (wzrost z 60 do 80kg) w tydzień, ale winą były leki przez które cały tłuszcz mi się odkładał, teraz mam problem aby się go pozbyć i muszę wpierdzielać suplementy diety bo mój organizm nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z trawieniem tłuszczy.
  • Odpowiedz
@kubson93: Często się bada, ma chyba tylko nadciśnienie. :P Problem z chudnięciem ma od menopauzy, bardzo rzadko coś podjada - jest całkiem szczupła, ale ma świadomość, że musi pilnować diety do końca życia. Trochę przekichane, za to robi przepyszne dietetyczne obiady na których też korzystam. :D
  • Odpowiedz
@cebulowa_zydomasokomuna: Dwa lata temu rzuciłem klasyczne faje przechodząc na epapierosa. W ciągu kilku miesięcy przy tej samej diecie co wcześniej przytyłem ponad 15kg, a później już leciało jakbym 4 pizze dziennie wciągał aż doszło do 20kg. Przez to mam w #!$%@?ę rozstępów także lepiej chyba było zostać przy klasycznych fajach ;)

Możecie się śmiać lub nie bo nie dostrzegacie innych, ale serio jedni mają tendencje do tycia a drudzy nie.
  • Odpowiedz
@nemokrinis: ja przytyłem po operacji kolana ale #!$%@? nie e tydzień. Duży skok wagi trwał u mnie koło 3-4 miesięcy nie szło tego zatrzymać. Waga sie ustabilizowała i próbuję coś z tym zrobić ale lekko nie jest, szczególnie że mam bardzo specyficzny tryb życia, co uniemożliwia mi spożywania posiłków w regularnych odstępach.
  • Odpowiedz
@woocash23: No tak ale to też kwestia ogarnięcia i dbania o siebie, patrzysz i widzisz że coś jest nie tak, a właściwie to już nie widzisz ;) a niektórzy żyją jak te boże krówki i bęben jest dla nich czymś naturalnym jak zadyszka czy śmierdzące pachy :P
  • Odpowiedz
@nemokrinis: Co Ty #!$%@?.
20kg to może złapać kulturysta, ale wagi ogólnej, jak pofolguje za mocno po zawodach.

Nie ma takich procesów w organizmie, że tak szybko odkładać smalec.

20kg tłuszczu ja #!$%@?, zdajesz sobie sprawę z tego, że zakładając iż jest magia która sprawia, że całe jedzenie zamienia się w tłuszcz podskórny musiałbyś dziennie zjeść:
-3kg czystego tłuszczu - 12/15 kostek smalcu, lub wypić ponad 3l oleju, to jest 27000kcal!
  • Odpowiedz