Wpis z mikrobloga

Jadę sobie dzisiaj autobusem ZTM przez Nowy Świat i wyglądam tej słynnej Biedronki... Coś tam mignęło, słyszę komentarz jakiejś starszej pani "patrzcie, biedronkę na Nowym Świecie postawili!" (z tonem w stylu "hańba, jak oni mogli").

Z ciekawości wysiadłem i wróciłem się w tamte okolice, sklepu praktycznie z zewnątrz nie widać. Tak oto trafiłem do chyba najsłynniejszej ostatnio biedronki. Zjeżdża się na dół schodami ruchomym i tam wygląda to już dość normalnie. Jedyna różnica to kasy, które są IMHO dość wygodnie ustawione i jest ich sporo (nawet czynnych!). Do tego dało się zauważyć paru zagranicznych turystów i parę osób w garniturach.

Uwaga, co najważniejsze, odkryłem, że w Biedro są gotowe niby-nuggetsy jak z maka i niby-stripsy jak z KFC. Wziąłem jedno i drugie na spróbowanie :)

#nicciekawego #biedronka ##!$%@? #sliceoflife #przewijajdalej
  • 7
@jestem_legenda: najgorsze mięso, którego termin ważności się skończył. Smród nie do wytrzymania, mięso takie już obleśne, że ta panierka sama klei się do niego... Nie zwracają uwagi, czy mięso spadło na ziemie i zostało zdeptane... W panierce wszystko pięknie i smacznie wygląda. Nie polecam mięs w panierce i tych wszystkich gotowców np na grilla. Akurat te osoby pracowały przy pakowaniu mięsa, które szło dla Lidla