Wpis z mikrobloga

@Niedokonczone_Zdani: to wyparcie xDDDD
Nie dbam o to co jakiś trajhard z wykopu, którego jedynym celem w życiu jest robienie kopiuj-wklej z reddita ma do powiedzenia na temat kina. Wystarczyło mi "Oczywiście czasem do głównego konkursu dostaną się dobre filmy, ale ostatnio coraz rzadziej" i "szeroko pojęte kino moralnego niepokoju jest dla reżyserskich nieuków, którzy kompletnie olewają szeroko pojęty warsztat filmowy", żeby zorientować jakim ignorantem jesteś. Do tego twoja próba zdystansowania
  • Odpowiedz
@KurtGodel:

Nie dbam o to co jakiś trajhard z wykopu, którego jedynym celem w życiu jest robienie kopiuj-wklej z reddita ma do powiedzenia na temat kina.


O kurczak, musiało cię serio zaboleć to co napisałem.
  • Odpowiedz
@KurtGodel: Wykorzystam jeszcze jedną okazję by zadać pytanie którego nigdy nie miałem okazji zadać? Jakie to uczucie być snobem? Pytam serio. Widać, że z tego co piszesz nie wypływa czysta fascynacja kinem tylko oglądasz by oglądać by móc się pochwalić później przed znajomymi jakie to ambitne kino ostatnio obejrzałeś.

ODP.
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani:

o kurczak

xDDDDDD
niezwykle mnie zabolało, że jakiś pretensjonalny wykopek posiłkuje się ironicznymi komentarzami, bo represja mocno xD. a jak dochodzi co do czego, to nawet nie potrafi uargumentować swoich opinii. trajharduj dalej xD
  • Odpowiedz
xDDDDDD

xDDD

to wyparcie xDDDD

sugerowanie, że mam ochotę czytać wywody jakiegoś wykopka xD

uznałem, że nie ma sensu pisać z dyletantem twojego pokroju. sam przynałeś,

a jak dochodzi co do czego, to nawet nie potrafi uargumentować swoich opinii. trajharduj dalej xD


Robię zrzut tej rozmowy na wypadek jakby nagle twoje posty gdzieś wyparowały. ;)

@KurtGodel:
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani:
oj widać kogo tutaj boli :3
żadnym snobem nie jestem, potrafię docenić czysto rozrywkowe kino i blockbustery. ale w przeciwieństwie do osób twojego pokroju nie będę spłycał kina, którego nie rozumiem/nie lubie do jakiś wyświechtanych frazesów typu "nudny", "żeby krytycy się podniecali", "dla snobów". bliżej mi do tego by krytykować rzeczowo, a jak nie mam nic szczególnego do powiedzenia i kieruje się jedynie emocjami(INTERSTELLAR 8/10), to siedze cicho ;//

a
  • Odpowiedz