Wpis z mikrobloga

@progreso: obecnie 700zł to słaby budżet na telefon.

Lepiej wydać 500 lub 900.

Za 560 masz: LG L90 z kartą 32GB, 8mpix aparat, gorilla glass, aktualizacja do lolipop.
W okolicy 500 są też lumie, to trzeba jednak poczytać przed decyzją.

Jeśli android:
- do L90 trzeba dorzucić prawie 400zł żeby mieć ekran HD, aparat 8mpix z sensowną optyką, 2GB ram, nie opłaca się, niewiele brakuje do LG G2, jakieś 200zł a
Generalnie najdroższa w telefonach jest optyka aparatu, ekran, procesor i GPU, windows nie potrzebuje silnej GPU i procka jeśli nie zamierzasz grać jak aparat też nie jest ważny to brałbym MS.

Ale ostrzegam sam niedeno kupiłem 535 i win 8.1 to system dla podludzi :P
@progreso: heh :) Ja z Arc S przesiadłem się na LG G2, ukradli mi go, kupiłem w outlecie MS 535 za 370pln i z telefonu jestem zadowolony, system jednak pozostawia wiele do życzenia...

Generalnie to w Arc S była optyka carl zeis i robiło to fajne fotki także zastanów się czy nie potrzeba Ci aparatu bo myślę żę możesz się rozczarowąc :P
@creaf: Boże co ja #!$%@?. Wybacz. Jakiego ramu?! Wbudowanej pamięci. 1 gb na wiele nie pozwala. Kilka zainstalowanych aplikacji, mimo przerzucenia na kartę SD i już nie mam miejsca aby zainstalować aktualizacje...

Robię bardzo mało zdjęć.
@progreso: jeżeli to Twoja jedyna bolączka, nie grasz w gry, nie potrzebujesz dobrych zdjęć, nie ustawiasz profili dźwięku w zależności od godziny czy miejsca, nie potrzebujesz synchronizacji zakładek z FF czy Chrome, klienta gmail znanego z androida bierz budżetową Lumie. Tylko zaoszczędzisz. W dodatku dotniesz office 365 i mapy offline.

http://allegro.pl/czarna-microsoft-lumia-532-dualsim-4x1-20-8gb-70zl-i5170093416.html

Jaką wielkośc ekranu potrzebujesz?