Wpis z mikrobloga

Mirki interesowałaby was #ama z człowiekiem który od ponad 15 lat obraca się w gronie hardkorowych ćpunów (pokruszone psychotropy z sodą, feta z łyżeczki itp.). Mam teraz okres autorefleksji (w pore #!$%@? xD) co ja robie ze swoim życiem więc wygadanie się komuś może mi pomóc.

#narkotykizawszespoko

@trzebabylozostacprogramisto Wołam pomysłodawce
Powiedzmy, że 100 plusów i na dniach robie #ama
  • 82
Przeważnie zaczyna się od alkoholu, nie mj


@Donk_von_Fisher: No właśnie przeważnie, ja nigdy nie lubiłem mj,kilka razy spróbowałem i jakoś do mnie nie trafiała,
Zacząłem od antka potem jakieś zabawy z extasy,lsd ale oczywiście z amfą do tego. A już po chwili skok na głęboką wodę i heroina weszła na stałę do mego życia
@Kiedys_Mialem_Fejm: "hardkorowe ćpuny" w ciągu 15lat umierają w przypadkowych miejscach albo cudownie #!$%@?ą się na monar i później umierają albo jakoś żyją dalej poza środowiskiem... ty pewnie codziennie kremujesz buzie nivea noc na wieczór i ze swoją hipsterską dziewczyną jecie laysy solone z sosem barbecue przy tytaniku na płaskim ekranie. Masz za duże ego i myślisz, że chwalenie się tym, że żresz tabletki z apteki i na zawołanie zamieniasz się w