Wpis z mikrobloga

Witajcie :)

Jesteśmy polską firmą rozwijającą Nozbe - aplikację do zarządzania czasem i zadaniami. Wszyscy u nas pracują zdalnie i polecają ten styl życia!

Jeśli ktoś kiedykolwiek słyszał o GTD i próbował je wdrażać, to u nas poczuje się jak w domu. Jeśli nie, to spokojnie - wystarczy obejrzeć przyspieszony kurs nagrany przez naszego szefa, Michała, pod tym adresem. Pozwoli to na pełne wykorzystanie potencjału aplikacji!

Oferujemy 30-dniowy trial, a specjalnie dla mireczków - kod zniżkowy na 10%: WYKOP218 (oferta czasowa ważna od 08.06.2015 do 10.06.2015 do godziny 23:59)

Wśród tych, którzy nas zaplusują wylosujemy 2 razy po 3 miesiącach aplikacji gratis!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aplikacją za darmo na WWW lub dowolnej platformie
(Windows/OSX/Linux( ͡° ͜ʖ ͡°)/Android/iOS a niedługo i Windows Phone)
https://nozbe.com/pl/help/#apps

#produktywnosc #efektywnosc #organizacja #prokrastynacja #rozwojosobisty #gtd #nozbe #rozdajo
  • 13
Jeśli ktoś kiedykolwiek słyszał o GTD i próbował je wdrażać, to u nas poczuje się jak w domu.


@Nozbe: przymierzałem się do was, ale jak na moje potrzeby to było za drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oferujemy 30-dniowy trial, a specjalnie dla mireczków - kod zniżkowy na 10%: WYKOP218 (oferta czasowa ważna od 08.06.2015 do 10.06.2015 do godziny 23:59)


@Nozbe: Powinniście zrobić ten kod zniżkowy ważny przez miesiąc, żeby ludzie przez miesiąc mogli testować tego triala i od razu zdecydować czy chcą kupić ;) Tak to wątpię, że ktoś po jednym - dwóch dniach zdecyduje się na zakup ;)
@Nozbe, I w takich chwilach mam dylemat. Z jednej strony chętnie bym wparł polską firmę, a z drugiej skoro zagraniczne (też obsługujące wszystkie platformy) kosztują mniej..
Zawsze mnie zastanawia jak to jest, niby zarobki mniejsze, koszta powinny być też, a ceny większe. ;)
@Nozbe: Ja mam takie pytanie, bardziej z perspektywy zwykłego użytkownika. Dlaczego mam wybrać akurat Wasze rozwiązanie, skoro w wunderlist też mogę robić foldery, dodawać zadania i podzadania, a on jest za darmo(przynajmniej w wersji, która mi wystarcza)?
@Quavitor: postaramy się ( ͡ ͜ʖ ͡)
z tego co wiem to na apkę na WP jest dosyć duży priorytet i w tym miesiącu będziemy dorabiać ostatnie szlify - bardzo prawdopodobne że gdzieś w lipcu, a więc trochę wcześniej niż jak korwin zostanie królem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak będzie jakiś sprawny beta build to Ci podeślemy.