Wpis z mikrobloga

@sensi: nie wiem jaki jest sens tych słupków, prócz utrudnienia wyprzedzania, ale z tych niebezpieczeństwem bym nie przesadzał; oprócz tego jest to tylko fragment ścieżki (dalej już słupków nie widać), może faktycznie jest jakiś głębszy zamysł tej konstrukcji na tym odcinku.
@michnic: To można standardowo słupki przy krawężniku postawić, połączyć łańcuchem i gitara, nikt nie zaparkuje. No i racja, znacznie lepiej wydzielić pas na jezdni.
@michnic: tylko właśnie słupki nie są przy jezdni i jest idealne miejsce na parking, ograniczone słupkami - do słupków wolno, wręcz sugestia parkowania.
Niebezpieczne jak się nie zauważy, no ale proszę Cię... Jak ktoś nie będzie wyprzedzał na styk i patrzył przed siebie, to w to nie walnie. Często gorzej jest, jak jedzie 2-3 typów w rzędzie i teraz nie wiesz, czy wreszcie zjadą na swoją stronę czy idą na czołówkę.
@sensi: Rozwiązanie optymalne. Bez tych słupków kierowcy parkowali by na tej drodze i taka droga nie nadawałaby się do jazdy. Takie słupki też są na Szczęśliwickiej i w ogóle nie przeszkadzają.
@oko_strusia: tam jest mimo wszystko jak najbardziej możliwość zaparkowania wzdłuż ścieżki mimo tych słupków, do tego wiele razy widziałem jak zamiast zaparkować wzdłuż to parkują i tak prostopadle zajmując całą powierzchnię ścieżki na tyle że jeszcze trzeba na ulicę wyjeżdżać żeby ich ominąć. Takie słupki nie są potrzebne nikomu, wolę ominąć duży samochód który widzę niż rozwalić się o słupek, który może umknąć mojej uwadze.