Wpis z mikrobloga

#fotel #biuro #wyposazenie #ergonomiapracy #kregoslup #zdrowie #pracbaza #praca #pomocy

Mirki potrzebuje porady na temat fotela biurowego do pracy przed kompem. Jako, że nadal studiuję to nie ukrywam, że budżet jest okrojony i mogę wydać maksymalnie 700zł - i to z ciężkim bólem serca.

Czy znalazłby się ktoś, kto by doradził co kupić ciekawego i w miarę dobrej cenie? Przez 3 dni poszukiwań znalazłem CHYBA najlepszy jak do tej pory fotel w tym przedziale cenowym:

http://meblokosy.pl/pl_PL/p/Fotel-obrotowy-Space-SP/149

Ma go ktoś może? Jakieś opinie? Jakieś propozycje na temat innych foteli?

Muszę coś zmienić bo już mój kręgosłup nie wyrabia od tego fotela co teraz mam
  • 13
@Saber158: tl;dr : pomimo kilku niedociągnięć naprawdę fajny. Nie wiem czy za tę kwotę można znaleźć coś równie dobrego jak ten fotel.

- Podłokietniki- jeżeli wysunie je się za bardzo do góry (na maksymalna wysokość lub tak powyżej połowy) to się delikatnie ruszają, ale to są takie detale dla #piekloperfekcjonistow . Na stronie jest napisane, że podłokietniki są miękkie, hmm... co prawda jak się mocno naciśnie palcem to ten materiał
@TrumanBurbank: zależy jakie biurko masz, ja mam z wysuwana klawiaturą + ta przestrzeń na nogi nie jest jakaś super szeroka, najlepiej sprawdź sobie wymiary na stronie, ja nie mam metra niestety pod ręka więc nie sprawdzę jaka jest szerokość, ale podejrzewam, że da rade wjechać :-) Jak obniżysz podłokietniki to tym bardziej, ale dla pewności zmierz sobie tą przestrzeń biurka + sprawdź szerokość fotela