Wpis z mikrobloga

Ja tego nie rozumiem. Pewnie dlatego ze jestem za krótko na wykopie( od ponad roku przeglądam) wcześniej siedziałem na joemonster. Ciągle czytam jaki kiedyś wykop był zajebisty a teraz same gimby, stuleje powalone różowepaski i niebieskie, #afera z dupy i tak dalej. Co chwilę ktoś usuwa konto pisząc jacy #!$%@? ludzie tutaj siedzą elity coraz mniej... Każdemu się coś nie podoba... Kurcze no nie da się nie zauważyć aluzji do sytuacji w naszym kraju. Każdy narzeka(mirki) cześć pierd..li i wyjeżdża(usuwa konto), rząd jest do dupy(moderacja)zielony(gimbus) i tak dalej...

Tyle że tutaj macie czarna listę,+18, ulubione tagi. Macie narzędzia by zmienić wykop w jakimś stopniu od reki reszta zależy od was! Przecież każdy może dodać ciekawe znalezisko, zapodać ciekawy temat na mirko, poprowadzić ciekawą dyskusje. A jeśli jakiś Mirek/wykopowicz się nie podoba to na czarną listę i koniec tematu.

Wykop można podzielić na ludzi z lewa i prawa a przecież każdy chce wolności słowa więc tutaj ja macie. Nie podoba się artykuł nie wykopywać, zbyt drastyczny dać +18. Jest afera nie ma przez kilka stron nic ciekawego walić to znudzi się im dodawanie i wykonywanie kuz.
#moderacjacontent