Wpis z mikrobloga

#jakbyniepaczec Wiem, że ostatnio wyskakujemy już nawet z lodówki, ale zapraszam na nowy cykl, w którym na gorąco omawiamy odcinki seriali, które oglądamy. Na początek 3 odcinek 2 serii #truedetective . Są spoilery, nas nie widać (bo to podcast, ale zobaczymy czy się sprawdzi) i tylko gadamy.

Ogólnie chodzi o to, żeby sobie podyskutować, więc zapraszam :-) #seriale #detektyw
kajaszafranska - #jakbyniepaczec Wiem, że ostatnio wyskakujemy już nawet z lodówki, a...
  • 22
@mOOd: W sensie? Chodzi ci o iTunes? Wiesz - to jest pomysł spontan, który się urodził wieczorem. Szczerze to kompletnie nie znam się na podcastach a nie podjęliśmy jeszcze decyzji czy robić to jako wideo czy jako audio. Możesz podrzucić sugestię, chętnie się dowiem, bo może faktycznie lepiej to robić w wersji podcastowej i wrzucać na iTunes.
@kajaszafranska: niestety nie znam tematu od strony technicznej natomiast słucham masy podcastów i czytam opinie ludzi, którzy ich słuchają. Podstawa w tym wypadku to itunes. Ja subskrybuje i zawsze mam automatycznie chwile po wyjściu na swojej komórce. Jest to chyba najpopularniejsza forma umieszczania audycji w internecie. Oczywiście nie samym itunes ludzie żyją, dodatkowo można wrzucić link do mp3. Jeden z podcastów, które regularnie słucham wrzucił kiedyś taki mini cykl "jak się
@mOOd: O dzięki! Właśnie widzisz - takich sugestii nam trzeba. Bo nie bardzo mi się widzi spamowanie YouTube'a za każdym razem takimi materiałami. A robienie dodatkowo wideo to już jednak jest za dużo przy naszym trybie pracy i publikacji. Więc ten iTunes to by była chyba najfajniejsza opcja. Se pogadamy, pokomentujemy, nie musimy występować a i tak powiemy co nam leży na wątrobie i będzie dyskusja.