Wpis z mikrobloga

@berti: obwody mięśni. Przecież tak rozrośnięte uda nie pozwolą na złączenie kostek przy w pełni wyprostowanych nogach. Zdaję sobie sprawę, ze nie jest czynność niezbędna do codziennego funkcjonowania, ale na pewno takich ograniczeń znajdzie się więcej.
@kamdz: Wszyscy mówią jak człowiek psuje sobie życie wpierdzielając tyle koksu, ale patrząc na Schwarzenegger, który wpierdzielał metkę w giga ilościach i kto wie co jeszcze (gdy było to legalne), jak na swój wiek to raczej dobrze sie trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@some_ONE: a ty to wiesz z..? ze zdjęcia? gratuluje..
może wrzucę zdjęcie i mi powiesz co mogę, a co nie?

myślisz że ktoś się tym przejmuje? myślisz że jak idę po plaży i czuje na sobie wzrok wszystkich dookoła to myślę, że mam #!$%@? mniejszy ruch w bicepsie o jakieś 2% od jakiegoś szczura? myślisz że jak big ramy wyjdzie na scenę przed tysiące ludzi to będzie się martwił, że nie
@Sarza01: Cóż za hipokryzja...

a ty to wiesz z..? ze zdjęcia? gratuluje..


Chwilę wcześniej:

i tak każdy kulturysta, a już na pewno na takim poziomie(zawodowiec) jest bardziej rozciągnięty od przeciętnego człowieka czyli np. ciebie..


No dalszej części twoich wypocin to nie będę komentował, bo jest całkowicie nie na temat. Co mają kontrakty reklamowe albo spojrzenia ludzi do rozciągnięcia? xD

takimi rzeczami się przejmują tylko ci co szukają usprawiedliwienia bo nie chciało
@some_ONE: podrapac, jak podrapac, gorzej jak sie musza podetrzec;)

@Seboy: to co jadl Arnold, to dla dzisiejszych tlucznikow bylby maly, smieszny cykl. I niewiem co wymysliles z ta legalnoscia, sterydy juz w czasach Arnolda byly nie legalne, ale nie bylo tak dobrych badan antydopingowych. Pozatym w kulturystyce nigdy takich badan nie bylo.

@Sarza01: chociazbys niewiem jak sie rozciagal to pewnych czynnosci przy takiej masie miesni nie zrobisz, bo poprostu