Wpis z mikrobloga

Moja Kochana jest w posiadaniu dużej ilości fatałaszków "straight from the USA" w których nawet nigdy nie śmigała a zajmują cenne miejsce w (niestety nielicznych) jej szafkach i szafach. Idąc dalej tym tropem w porozumieniu z nią postanowiłem, że zaproponuję wam #rozowepaski (jeśli będzie chęć i zainteresowanie) oraz wam #niebieskiepaski (jeśli chcielibyście sprawić swoim kobietom jakiś prezent) kupno powyższych ciuszków po atrakcyjnych cenach ale z pominięciem #allegro ponieważ uważam, że im mniej pośredników w tym lepiej. Nie wiem czemu ale bardziej ufam wam znani mi wykopowicze i wykopowiczki. Przechodząc do rzeczy, w ciągu weekendu postaram się wrzucić jak najwięcej zdjęć z tej garderoby pod tagiem #straightfromtheusa (żeby był jako taki wybór) a w kolejnych dniach sukcesywnie będę dodawał kolejne aż do wyczerpania wyżej wymienionych. Jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany wystawionymi rzeczami proszę o kontakt na #priv . Rzeczy są głównie firmy GAP (większość posiada jeszcze metki sklepowe). Niestety zielone konta z oczywistych względów są wykluczone z udziału w tej wyprzedaży. To tyle na razie, jeżeli będzie oddźwięk zainteresowani zostaną poinformowani ;)

#ciekawostki #polska #krakow #cebuladeals
  • 11
@mateusz-zp: raczej nie, ale ja mam gdzieś koszulkę na ramiączkach Boston Celtics numer 34 Pierce firmy Champion bodajże, więc jak coś to dawaj w niedzielę na priv to podrzucę foty ;)
@TheWTZ: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi dostępnymi dla każdego. Nie służy natomiast do #rozdajo, wrzucania swoich ogłoszeń i historii, zadawania pytań czy wrzucania śmiesznych zdjęć. Prosimy o usunięcie postu lub tagu #cebuladeals i rozważniejsze używanie go w przyszłości. #aliexpress = #chinskiecuda nie #cebuladeals
http://www.wykop.pl/pomoc/dobre-praktyki :

Nie dodawaj błędnych tagów