Wpis z mikrobloga

JAKIE NAGRODY SOBIE DAWAĆ / JAK SIĘ MOTYWOWAĆ
Chodzi mi o to że jak chciałbym coś zrobić to mógłbym sobie dawać nagrodę za zrobienie tego albo też za checkpointy zrobione. Albo też ustalić że za każde zarobione pieniądze mogę wydać 10% na X.

Tylko pytanie, co mogłoby być taką nagrodą i checkpointem? Co można fajnego zrobić / kupić sobie itd? Nie znam takich rzeczy. Tylko mi przychodzi do głowy lego albo dziwki. Ale obawiam się że będzie mi szkoda wydawać pieniądze na różne głupoty bo ja nie lubie tracić na gówna bo jak tracę pieniądze to szybciej znów muszę pracować.

#motywacja #prokrastynacja #pytanie #oswiadczenie #praca #pracbaza #studia #studbaza #kiciochpyta #gorzkiezale #rozdajo #nagrody #it #programowanie #lego #dziwki #aryjczycy #wykopjointclub #hr #biznes #ekonomia osobista
  • 30
z pracy, którą lubisz jest satysfakcja i to ogromna. Nie tylko jeśli jest łatwa i szybka.


@IrvinTalvanen: nie ma takiej pracy. Proszę wypisać jakie to niby prace są

no to chyba co komu się podoba. Ja bym kupowała sobie buty albo zegarki, a co Ty lubisz to ciężko stwierdzić :D


@gagit: po co buty i zegarki? Po co mieć 20 ich skoro można mieć jeden fajny? Rozumiem jeszcze buty można
jak mi np. uda się jakimś cudem w czasie dnia poświęcić kilka godzin na cos produktywnego to pod koniec dnia czuję się świetnie


@I_feel_fine: słaba nagroda. Jakoś nie działa w moim przypadku.
Poza tym jak coś zrobisz to tylko wyczerpanie i swiadomość ze masz spokój tylko na pare dni potem znów praca kilka godzin.
@bez_pracy_brak_kolaczy: np. 4 dni w Pradze - co robie ? Pije piwko, zwiedzam, krece sie wieczorem po starym miescie, moscie Karola. Inny pomysl? Belgia - samolot do Charleroi, i pozniej Antwerpia - Bruggia - Gandawa - Bruksela biletem na 10 przejazdow (srednio wychodzi po 40 zl jeden przejazd), jezdzimy z zona. Dobre jedzenie, piwo, Bruggia piekne miasto z kilometrami kanalow - swietnie jest sie przeplynac tam. Kornwalia w Anglii - piekne
nawet zamiatanie ulic jeśli ktoś to lubi.


@IrvinTalvanen: idź i zapytaj polaków czy lubią pracę, 90% ludzi nie lubi swojej pracy.
A co ja lubie i co mogę lubić, co mam do wyboru?

np. 4 dni w Pradze - co robie ? Pije piwko, zwiedzam, krece sie wieczorem po starym miescie, moscie Karola.


@silver_spike: no nie wiem. a czym tam dojechałeś? co fajnego w piwie? co zwiedzasz? co robisz na