Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno i po 7 latach postanów iść do dentysty.
2. Sam wiesz, że w środku nie ciekawie, uśmiech też nie ten sam.
3. Wybierz dobrą klinikę, bo nie jesteś #cebula no i ##!$%@? na 100%.
4. Bądź odważny ().
5. Idź na kontrolną...
6. Lista wynosi 15 punktów.
6. Dentysta: Bulisz panie w sumie 7,1K i uśmiech jak nowy - #portfelboli.
7. Zdecyduj się, bo jak nie teraz to nigdy.
8. !@#$%!@$#%
9. Bierz pan i rób pan - i ta myśl co ja za ten $ mógł bym zrobić/mieć




#pocojatopisze
  • 17
pociesze cie - przez nierozgarniętą dentystke po utracie jedynki, kosci, z leczeniem ortodontycznym bo po implancie juz prostować nie można w ciągu 2 lat na zęby poszło koło 20k ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hatterka: A Tobie co się przytrafiło, błędne leczenie kanałowe?
@Maglev: z poważniejszych to lecz. endodontyczne na zębach, na które później zostały wstawione korony i usuwanie korzenia po złamanym zębie, potem to głównie cała mnogość ubytków... duuużooo, na zdjęciu to wygląda strasznie (no i na rachunku)
@TowarEksportowy: schodziłam z babiej góry po starym szlaku, poturlałam się po kamieniach i skończyło się na popękanym szkliwie na wszystkich, zmiazdzonej jedynce i kilku jeszcze obrażeniach. miałam tymczasówkę do osiemnastki, na połówce korzenia który został. przed maturą zaczęło puchnąć, robiłam zdjęcia a dentystki kazały nie ruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°) okazało się, że korzeń był pęknięty przy samej kości równolegle do niej, zrobił się stan zapalny, kość
przynajmniej teraz będziesz dbać bardziej i odwiedzać częściej dentystke ( ͡° ͜ʖ ͡°) koronki to jeszcze nie aż tak źle
ps ja dzięki temu wybrałam swój kierunek - inżynierie stomatologiczną ()
@hatterka: Współczuję, ale dentystka coś faktycznie lekceważąco podeszła. Mój dentysta jak miałem leczona kanałowo jedynkę też z powodu infekcji i opuchlizny zawsze pod koniec wizyty powtarzał że jakby coś się z zębem działo to od razu do niego albo na pogotowie na otwieranie i odkażanie. A ten przeszczep kości to skąd robili?
@hatterka: za czasów studiów: poszliśmy z kumplem na obiad, podawali m.in "fasolkę po bretońsku" a do tego buła. Zamówiliśmy 2x, kumpel przy stole ocenił jakość bułki jako gotową do wybijania szyb. Ja pewny siebie - A co ty tam pier... trach, coś chrupło, badam jęzorem i już czułem luz na 5-ce. W nocy wypadł... korzeń został