Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: To jest następny zielony fanboj, żadna dyskusja i podawanie żadnych danych nie ma sensu. Oni nie potrzebują wykresów i statystyk, żeby wiedzieć co jest lepsze. Nawet jak AMD przez cały czas na zmianę prowadziło z nVidią w wydajności od xx lat.
@Khaine: Fanboy? Ja stwierdzam fakty. To twoje posty zdecydowanie faworyzuja AMD. Ba, nie faworyzują, to jest czysta antyreklama dla Nvidii. Niech zgadnę, masz kartę AMD? I pewnie jeszcze cały pokój masz obklejony plakatami "czerwonych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VOLUMEN: Mam karty AMD w dwóch ostatnich kompach i to nie dlatego, że jestem fanbojem, tylko dlatego, że mi się opłacało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zieloni ninja nie znają pojęcia opłacalności, grunt że zielone.
@LunaSlayer: Lepiej nic nie wspominaj o serii 7xxx, tak jak zieloni bojownicy nie wspominają. Zupełnym przypadkiem niszczyła nVidię pod względem poboru energii, OC i wydajności ogółem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopiero Keplerami przegonili. Które też żarły całkiem nieźle zresztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaddoxX1911: It's not a bug, it's a feature. A Gameworks jest dla dobra klientów. Tylko, że ani starych kart nVidii ani AMD xD W sumie to dla nowych też nie jest dobry, bo te efekty #!$%@?ą tyle, że trzeba mieć 2x GTX 980 Ti, żeby to dało radę w 60 FPSach utrzymać.
@LunaSlayer: Panie DX 12 to w 80% Mantle, nVidia nie mogła zniżyć się do takich rzeczy xD Gdzie to panie jakieś czary i herezje jak takie nieboskie optymalizacje. I to jeszcze od AMD! Tfu!