Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam jak można schudnąć/próbować schudnąć samą dietą, bez ćwiczeń. Wysiłek fizyczny nie dość, że zwiększa deficyt kaloryczny, to jeszcze - buduje mięśnie, hamuje apetyt, pobudza wydzielanie endorfin, daje satysfakcje ze swoich działań, a przede wszystkim zabija nudę. Siedząc w domu przed telewizorem czy komputerem ciężko jest czegoś nie mielić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także Wykopki, jeżeli chcecie schudnąć to polecam Wam poświęcić chociaż chwilę dziennie na ćwiczenia, jeżeli nie robiliście tego wcześniej. Zobaczycie, że nie jest to takie straszne, a naprawdę daje efekty.

#popularnaopinia #dieta #odchudzanie #cwiczzwykopem #cwiczenia #chudnijzwykopem
  • 18
@Bomasz: ze tak powiem: dupa, sam schudlem bez cwiczen 10 kilo w pare miesiecy, wystarczylo przestac pic slodkie napoje i zrec chipsy, a zamiast jednego gigantycznego posilku wieczorem jesc kilka malych co pare godzin przez caly dzien.
@Bierna: Dieta (z stgr. δίαιτα diaita – "styl życia") – sposób odżywiania. Potocznie często używane nieprawidłowo, w stosunku do diet odchudzających.
Nie ma za co
@Bierna: chodzi mi tylko o to, że nie da się w jakikolwiek sposób odrzucić diety, bo każdy jakąś ma, tak że stwierdzenie 'ćwiczenia tak, dieta nie' jest niemożliwe do zrealizowania
@Bomasz: mam hantlami, sztangę i jakieś na oko 70 kg obciążenia. Do zrzucenia mam jeszcze 20 kg, ale zrzucajac to, chciałbym juz budować mięśnie. No i trzeba trochę skórę napiąć i ujędrnić. Do tego dorzucam rower, czasami jakis meczyk w nogę