Wpis z mikrobloga

Tak właściwie dlaczego do ustawy krajobrazowej regulującej stawianie bannerów reklamowych i wieszanie wielkoformatowych szmat nie można dopisać jakiegoś akapitu, że w przypadku, kiedy jakieś podzwierzę (czytaj kibic) poczuje, że chce oznaczyć teren #!$%@?ąc najczęściej własne miasto gównianymi napisami szprejem, w przypadku niewykrycia sprawcy obciążyć kosztami usuwania tagu kółko kopaczy (klub)? W końcu, jakby nie patrzeć to też nielegalna forma reklamy małoformatowej, często piszą że WKS czy inna Legia rządzi, jest najlepsza itd, skąd wiadomo czy sam klub nie wysłał ludzi żeby robili mu "reklamę". Może gdyby idole tych dresów głośno wyraziły sprzeciw dla takich praktyk bo przecież wydajac kasę klubu na jakieś renowacje mniej zostaje żeby #!$%@?ć do kieszeni byłoby mniej zabazgranych murów

#pilkanozna #kibole #grafiti #ustawakrajobrazowa
kozio23 - Tak właściwie dlaczego do ustawy krajobrazowej regulującej stawianie banner...

źródło: comment_Um22bO3F29p2oL74INz9WGoX9fklXAGw.jpg

Pobierz
  • 22
@Adams_GA: ja też nie, bardzo często zastanawiam się widząc #!$%@? napisami mury czy w środowisku kibiców średnie IQ przekracza 50 a cała egzystencja sprowadza się do "ruchaj, żryj śpij, oglądaj mecze zajeb mury napisem, wyszczaj się w klatce po tanim browarze"
@mirodziej: od kilku dni

@waginator: @Donk_von_Fisher: dlaczego? to co innego zrobić, mandatować albo zamykać wszystkich okazujących publicznie przywiązanie do klubu czy czegoś bo może być on osobą potencjalnie malującą? Kuhwa, czemu terroryści zamiast w metrze itd nie wysadzaja się na stadionach, w mediach mieliby rozgłos a świat stałby się trochę lepszy
@kozio23: może dlatego Twój pomysł jest idiotyczny bo doprowadziłby do bezkarności takich osób, które wiedząc że ktoś zapłaci za ich szkody miałyby to totalnie w dupie.

to co innego zrobić, mandatować albo zamykać wszystkich okazujących publicznie przywiązanie do klubu czy czegoś bo może być on osobą potencjalnie malującą?


A może niech policja się zajmie malującymi(a nie zapomniałem że mają ważniejsze sprawy na głowie jak siedzenie na dupach na komendzie), nie każdy
ten drugi klub którego w mieście nie lubią, nie wiem kto jest w W-wie, Polonię czy tam kogo


@kozio23:
Bo tylko jeden klub w Polsce ma kosę z Legią. Twój pomysł jest idiotyczny na tak wielu poziomach, że nie wiem od czego zacząć. Od tego, że istotą prawa jest to, że karę ponosi sprawca, nie losowo wybrana instytucja, czy od tego, że byłoby to idealne narzędzie do nadużyć.