Wpis z mikrobloga

No elo. Potrzebuję pomocy mirasów. Bez owijania w bawełnę, mam stulejkę (fizyczną, do mentalnej mi daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i takie jest moje pytanie - będzie się dało uprawiać seks? I uprzedzając, to nie troll, konto założone przed chwilą dlatego że to mirko i jak napiszę z normalnego to będzie hehehe beka z kkkkkkkkk1984 hehehe stuleja na benisie :--------DDDD o jak śmiesznie.

#seks #zwiazki #rozowepaski #tfwgf może #stulejacontent
  • 16
a po zabiegu to będzie trzeba czekać milion lat zanim wszystko będzie ok


@kkkkkkkkk1984: Jeśli wolisz ryzyko uwięźnięcia napletka za każdym razem gdy będziesz uprawiał seks od małego zabiegu, wstrzemięźliwości przez miesiąc i cieszenia się udanym seksem do końca życia to ryzykuj.
Napiszę tylko jak napletek zostanie uwolniony.

Gdy w trakcie seksu napletek zsunie się za żołądź, zostanie za nim uciskając go i powodując ból i obrzmienie żołędzi.
Gdy będziesz zwlekał
goblin21 - > a po zabiegu to będzie trzeba czekać milion lat zanim wszystko będzie ok...

źródło: comment_8Z27jMSzOLOulDDhlO8KKZVbFcnsnMl4.jpg

Pobierz
Idz do urologa. Mialem ten sam problem (nawrót z dzieciństwa), meczylem sie dlugo niepotrzebnie. Dla faceta to za ważna rzecz żeby to olewać:) Zabiegu sie nie bój, nic nie boli, troche nieprzyjemny jest pierwszy miesiąc, ale da sie przeżyć. Napewno warto dla sexu później:)
Widać, że sie wstydzisz ale nie ma czego. Ja żałuje że tyle zwlekałem.
@kkkkkkkkk1984: powiem ci kilka rad, po 1 do lekarza musisz iść sprawdzonego. Kuzyn pozbył się w całości napletka po 2 nieudanych zabiegach. Po 2 sam nie ogarniaj tematu "w domu" nie wyjdzie z tego nic dobrego. Po 3 kuzyn ogarnial temat z "problemem" nie wiem w jaki sposób ale ponoć da rade.
@szancik: Stulejka jest to zwężenie napletka.
Normalny napletek, podczas wzwodu prącia, bez problemu zsuwa się z niego odsłaniając całą żołądź prącia. Gdy masz stulejkę, napletek nie morze zsunąć się całkowicie i pozostaje na żołędzi lub zsuwa się za żołądź z trudem, powodując ból i ucisk.
Zabieg polega na odcięciu napletka. Dzięki temu żołądź jest stale odsłonięta. Nie powoduje to większych problemów przy seksie a nawet czasami sprawia że po odcięciu napletka