Wpis z mikrobloga

@bartov: no właśnie nie wiem czemu używasz tagu siłownia skoro biegasz i jeździsz rowerem

w dodatku nie rozumiem po co ci białko? kup sobie mięso i jedz , proste
@bgonzo: Czyli musiałbym dużo jeść mięsa a w ciągu dnia nie mam aż tyle czasu. To nie jest tak, że białko "doładowuje" brakujące białko do organizmu?
@bartov: Możesz jeść około 150g białka dziennie z pokarmu. Sprawdź sobie na stronie http://www.tabele-kalorii.pl/ co i ile zawiera białka. Jako źródła polecam: Jajka, mięso(kurczak,indyk,wołowina) ryby i w ostateczności ser biały.Nie zapomnij o odpowiedniej ilości węgli i tłuszczy :)
@bartov: Ale jaki jest Twój cel, piszesz, że biegasz i jeździsz rowerowo, oraz, że masz 24cm (mam nadzieje, ze piszesz o bicepsie a nie innych rozmiarach...) Chcesz utrzymać niską wagę ze względu na sport w jaki się bawisz czy może zwiększać masę mięśniową?
@bartov: Ale jaki jest Twój cel, piszesz, że biegasz i jeździsz rowerowo, oraz, że masz 24cm (mam nadzieje, ze piszesz o bicepsie a nie innych rozmiarach...) Chcesz utrzymać niską wagę ze względu na sport w jaki się bawisz czy może zwiększać masę mięśniową?


@Lanza: chcę zbudować sylwetkę, zrobić jakiś zarys 6paka, trochę schudnąć na brzuchu :)
@bartov: Jaki chcesz cel osiągnąć? Od tego zależy odpowiedź na Twoje pytanie bo przy masie 75g i pewnie 15-20% BF to wcale tak dużo białka nie trzeba i spokojnie byś dostarczył je z dobrze zbilansowanej diety.
@bartov: widzę że pytanie padło, good. Aby zacząć solidny rekomp to musisz mieć dopasowaną dietę, bez tego ani rusz. A czy dorzucisz białko czy nie, to bez znaczenia jeśli bedziesz za mało innych skł odż dostarczał
@zepsutyzachod: 75kg, 188cm i 20BF? ja przy wadze 103kg i wzroście 182cm miałem 21-22% więc to chyba nierealne :)

bartov jak możesz to wrzuć fote sylwetki bo jakoś nie chcę mi się wierzyć w ten brzuch przy tej wadze/wzroście. Jakkolwiek ja bym polecał najpierw trochę poćwiczyć przy lekkiej nadwyżce kalorycznej i obserwować. Jakim sprzętem dysponujesz na tej domowej siłowni?
@Lanza: ale 15-20 napisałem a nie sztywno 20. nie czepiaj się i nie próbuj manipulować. nie wiem czy gość jest chuderlakiem ekto, czy tłustym bęzmięsnym itp tłuszcz o wiele mniej waży niż mięcho, ale rzeczywiście 75/188 to masakra, chudość, auschwitz